«БУДЕМО ДОПОМАГАТИ УКРАЇНІ, ПОКИ УКРАЇНА НЕ ПЕРЕМОЖЕ!» ПечатьE-mail


Третя автівка з Уельсу для допомоги військовим України прибула цього разу в Київ. Зустрічала її делегація Дніпропетровської територіальної організації Профспілки працівників вугільної промисловості на чолі с Сергієм Юнаком.

23 лютого, напередодні річниці повномасштабного вторгнення російської армії в Україну, в Київі відбулася тепла зустріч з друзями з Великої Британії, представниками шахтарських профспілок Уельсу. Вже багато років Дніпропетровська територіальна профспілка вугільників підтримує тісні контакти із Національною профспілкою шахтарів Великої Британії.

Делегація уельсців на чолі з Міккі Антонівом вже втретє приїхала до України за час повномасштабної війни. Цього разу знову передали автівку-пікап для Збройних Сил України. Це вже третя машина, яку вони привезли в Україну і на цьому зупинятися не збираються. Уельсці кажуть: «Будемо допомагати Україні, поки Україна не переможе!». Також вони передали українським військовим гуманітарну допомогу – медикаменти, спальні мішки, одежу, сухі пайки.

В цей день делегація з Уельсу зустрілась з головою Профспілки працівників вугільної промисловості України Андрієм Зиміним. Він провів екскурсію для наших зарубіжних гостей по Будинку профспілок, який в ніч на 19 лютого 2014 року майже повністю згорів. Тільки 30 травня 2018 року відбулося відкриття відновленого після пожежі фасаду Будинку профспілок, а 21 листопада 2018 року на двох поверхах відновленого після пожежі будинку відкрито Інформаційно-виставковий центр Музею Майдану. Гості з Великої Британії з великою зацікавленістю ознайомилися з експонатами музею, які свідчать про часи Революції Гідності.

Вже наступного дня представники Дніпропетровської територіальної організації Профспілки вугільників передали автівку Збройним Силам України на сході. Була тепла зустріч з військовими, вони висловили щиру подяку за таку допомогу:

- Об'єдналися заради допомоги військовим України, заради Перемоги працівники профспілки вугільної промисловості на чолі з Сергієм ІвановичемЮнаком, та громадяни Уельсу: Михайло Антонів, Вейн Томас, Алін Давіс, Карвін Донован. Суттєва допомога у вигляді автомобіля та інших життєво необхідних донатів допоможе нашим хлопцям, воїнам ЗСУ, серед яких є багато шахтарів. Окремо дякуємо нашому побратиму Олегу ПавловичуПетрівнику, який з перших днів вторгнення росії був поряд з нами і постійно допомагає нашому підрозділу. Спасибі за допомогу! Разом до Перемоги!!!

  • Click to enlarge image dopomoga1.jpg
  • Click to enlarge image dopomoga2.jpg
  • Click to enlarge image dopomoga3.jpg
  • Click to enlarge image dopomoga4.jpg
  • Click to enlarge image dopomoga5.jpg
  • Click to enlarge image dopomoga6.jpg
  • Click to enlarge image dopomoga7.jpg
  • Click to enlarge image dopomoga8.jpg
  •