22 АВТІВКИ ВІД ДРУЗІВ ВЕЛИКОЇ БРИТАНІЇ І США ДЛЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ |
26.07.2024 15:16 | ![](https://trade-union.dp.ua/cache/avtivka07_images_stories_arhiv_2024_07_thumb660px_.jpg)
24 липня чергова партія автомобілів від Національної спілки гірників Великої Британії та жителів Уельсу і США прибула в Павлоград на адресу Дніпропетровської територіальної організації Профспілки працівників вугільної промисловості України. |
Подробнее... | |
НА ШАХТІ «ПАВЛОГРАДСЬКА» ВІДКРИЛИ МУЗЕЙ ВІЙСЬКОВИХ ТРОФЕЇВ |
28.06.2024 00:26 | Частки боєкомплектів, уламки від ракет, залишки мін, кулеметні стрічки, гільзи від боєприпасів, прапори військових частин і багато інших військових символічних трофеїв на підприємство передали шахтарі, які з перших днів війни боронять Україну у лавах збройних сил. |
Подробнее... |
З ЮВІЛЕЄМ, НАШ БРИТАНСЬКИЙ ДРУЖЕ! |
21.06.2024 21:32 | ![](/images/stories/arhiv/2024/07/mik.jpg)
22 червня 70-річний ювілей відзначає справжній друг Дніпропетровської територіальної організації Профспілки вугільників і справжній патріот України, видатний профспілковий діяч Великої Британії Мік Антонів. |
Подробнее... |
ДЕМОБІЛІЗОВАНІ ЗАХИСНИКИ ВІДНОВЛЮЮТЬ ЗДОРОВ’Я У БАСЕЙНІ |
18.06.2024 21:43 | ![](/images/stories/arhiv/2024/07/bassein1.jpg)
Ветеранам Павлограда, що захищали нашу країну від ворога, а нині після демобілізації потроху повертаються до цивільного життя, запропонували спортивні заняття у басейні для відновлення здоров'я. |
Подробнее... |
ВЕТЕРАНИ ЗАХІДНОГО ДОНБАСУ ДІЛИЛИСЬ ХЛІБОМ З ПОБРАТИМАМИ |
14.06.2024 21:35 | ![](https://trade-union.dp.ua/cache/hleb1_images_stories_arhiv_2024_06_thumb660px_.jpg)
13 червня у Павлограді разом зібрались представники ветеранської спільноти, первинних організацій профспілок України, волонтери, помічники ветеранів та очільники ДТЕК Павлоградвугілля й Павлоградської міськради, щоб, згуртувавшись, виконати важливу місію - приготувати смаколики для захисників в рамках соціального проєкту «Ділимось хлібом». |
Подробнее... |
ЗАХИСНИКАМ ДОПОМАГАЮТЬ У ПРИДБАННІ АМУНІЦІЇ |
11.06.2024 20:56 | ![](/images/stories/arhiv/2024/06/amuniciya.jpg)
Надання сертифікатів на придбання амуніції для мобілізованих є спільною ініціативою адміністрації «ДТЕК Павлогадвугілля» і Дніпропетровської територіальної організації Профспілки вугільників. |
Подробнее... |
ФУТБОЛІСТИ – УКРАЇНСЬКИМ ЗАХИСНИКАМ |
10.06.2024 21:29 | ![](https://trade-union.dp.ua/cache/footbol1_images_stories_arhiv_2024_06_thumb660px_.jpg)
Весна-2024 запам’ятається масштабним футбольним турніром на підтримку ЗСУ, який організували шахтарі. Протягом 6 тижнів було зіграно 36 матчів, у яких взяли участь 16 футбольних команд. За цей період шахтарі зібрали 47 тис. грн на інтернет-термінали Starlink для українських захисників. |
Подробнее... |
РОДИНА ЗАХИСНИКА ВІДПОЧИВАТИМЕ У ТРУСКАВЦІ |
06.06.2024 08:07 | ![](https://trade-union.dp.ua/cache/veletnuk1_images_stories_arhiv_2024_06_thumb660px_.jpg)
Дніпропетровська територіальна організація Профспілки вугільників піклується про наших захисників та їхні сім'ї. Особливу увагу приділяють тим, хто демобілізувався, втративши здоров'я на передовій. |
Подробнее... |
ПАВЛОГРАДЦІ ВИДЗНАЧАТИМУТЬ ДЕНЬ МІСТА 29 ЧЕРВНЯ |
30.05.2024 19:49 | ![](/images/stories/arhiv/2024/05/pavlograd.jpg)
Депутатами Павлоградської міської ради прийняте рішення про перенесення Дня міста Павлоград, який відзначатиметься відтепер щорічно 29 червня. |
Подробнее... |
ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІ З ПАВЛОГРАДА ОТРИМАЮТЬ ОДНОРАЗОВУ МАТЕРІАЛЬНУ ДОПОМОГУ |
30.05.2024 19:46 | ![](/images/stories/arhiv/2024/05/voin.jpg)
Військовослужбовці з Павлограда, які перебувають на військовій службі та приймають/приймали безпосередню участь у заходах, необхідних для забезпечення національної безпеки та оборони України, мають право на отримання одноразової адресної матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових проблем. |
Подробнее... |
ТЕРКОМ ПРОФСПІЛКИ ДОПОМІГ В ПРОВЕДЕННІ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ЗМАГАНЬ |
29.05.2024 18:13 | ![](https://trade-union.dp.ua/cache/zmagannya02_images_stories_arhiv_2024_05_thumb660px_.jpg)
«Здорова сім’я – здорова нація, разом до Перемоги» - саме під таким девізом на базі санаторію «Сонячне Закарпаття», що в селі Поляна Свалявського району Закарпатської області, пройшли всеукраїнські змагання працівників промислової сфери та членів їхніх сімей. |
Подробнее... | |
|
|
|
Страница 1 из 140 |