ЗМАГАЛИСЯ БІЛЬЯРДІСТИ
27.02.2024 00:26


Під егідою теркому Профспілки вугільників відбувся турнір з більярду серед філій ПрАТ "ДТЕК Павлоградвугілля".

Подробнее...
 
НАГОРОДИ – ЮВІЛЯРАМ!
23.02.2024 22:12


Нагородний знак ЦК Профспілки працівників вугільної промисловості України «Почесна відзнака» з нагоди Ювілею отримали Сурган Наталія Володимирівна, голова первинної профспілкової організації Тернівського професійного гірничого ліцею,  і Тетяна Іванівна Хахалева, директорка Клубу «Юний технік» міста Першотравенськ.

Подробнее...
 
ВЕТЕРАНСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ВІДЗНАЧИЛА СВОЄ 30-РІЧЧЯ
23.02.2024 22:08


19 лютого виповнилось 30 років ветеранської організації мікрорайону 40 років Жовтня. Ветеранів прийшли привітати представники міської влади Павлограда, Дніпропетровської територіальної організації Профспілки працівників вугільної промисловості, міської ветеранської організації.

Подробнее...
 
НА ШАХТІ «ПАВЛОГРАДСЬКА» НОВИЙ ПРОФСПІЛКОВИЙ ЛІДЕР
21.02.2024 23:22

16 лютого відбулася звітно-виборча конференція первинної профспілкової організації шахти «Павлоградська», в якій взяли участь голова теркому Профспілки вугільників Сергій Юнак та директор шахтоуправління ім. Героїв космосу Василь Снігур.

Делегати конференції заслухали голову «первинки» Дмитра Лаврика, а також доповідь ревізійної комісії профкому.

Відбулися вибори профспілкового комітету шахти. На посаду голови профкому було висунуто кандидатуру Коновалова Сергія Юрійовича. Делегати конференції одноголосно проголосували за його обрання новим головою «первинки».

Сергій Коновалов коротко розповів про себе та свої плани на новій посаді. Він корінний павлоградець, має великий життєвий і виробничий досвід, багато років пропрацював у вугільній промисловості і не з чуток знайомий із проблемами шахтарів. У його планах – активна допомога тим, хто воює на фронті, а також вирішення проблем другого, виробничого фронту. Це захист прав та інтересів членів профспілки, контроль за охороною праці, вирішення соціальних проблем, робота із залучення нових членів профспілки. Новий профспілковий лідер вважає за необхідне запровадити проведення регулярних публічних звітів голів «первинок», а також розширення контактів та обмін досвідом між профспілковими організаціями шахт та філій.

Подробнее...
 
ВІДІЙШОВ У ВІЧНІСТЬ ВЕЛИКИЙ МАЙСТЕР
20.02.2024 00:01


17 лютого на 87-му році пішов з життя наш видатний земляк Останін Геннадій Дмитрович, великий майстер різьблення по дереву, унікальні роботи якого знаходяться у різних музеях України та приватних колекціях.

Подробнее...
 
УКРАЇНЦІ ДОПОМАГАЛИ БАСТУЮЧИМ ШАХТАРЯМ ВЕЛИКОБРИТАНІЇ, А СЬОГОДНІ ВОНИ ДОПОМАГАЮТЬ НАМ ПЕРЕМОГТИ ВОРОГА
15.02.2024 21:25


12 та 13 лютого у Києві відбулася зустріч представників Дніпропетровської територіальної організації Профспілки працівників вугільної промисловості з делегацією Профспілки шахтарів Великої Британії – представниками Національного об'єднання шахтарів (NUM).

Подробнее...
 
НАБОЛІЛІ ПРОБЛЕМИ – НА СТАДІЇ ВИРІШЕННЯ
09.02.2024 21:14


Ще одна зустріч з керівництвом «ДТЕК Енерго», яку ми анонсували, відбулась сьогодні, 9 лютого. Цього разу голова Дніпропетровської територіальної організації Профспілки працівників вугільної промисловості Сергій Юнак зустрівся з заступником директора по видобутку вугілля «ДТЕК Енерго» Тарасом Дудлею.

Подробнее...
 
РОБОЧА ЗУСТРІЧ З КЕРІВНИЦТВОМ «ДТЕК ЕНЕРГО»
09.02.2024 21:10


7 лютого відбулася робоча зустріч голови Дніпропетровського теркому Профспілки вугільників Сергія Юнака з генеральним директором «ДТЕК Енерго» Ільдаром Салєєвим.

Подробнее...
 
8 ЛЮТОГО – ДЕНЬ ОБЛАСНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ПРОФСПІЛОК
08.02.2024 22:20


Цього дня відбулось чергове засідання президії облпрофцентру, на якому розглядалися актуальні питання діяльності профспілок Дніпропетровщини.

Подробнее...
 
У ТЕРКОМІ ПРОФСПІЛКИ ПРИЗНАЧЕНИЙ ДОВІРЕНИЙ ЛІКАР
03.02.2024 21:23


Дніпропетровський терком Профспілки вугільників активізує роботу, пов’язану з контролем за здоров’ям співробітників шахт та філій ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля». Довіреним лікарем теркому став Ілющенко Артем Олександрович, який раніше займав посаду головного лікаря санаторію-профілакторію «Самара».

Подробнее...
 
ЩИРО ДЯКУЄМО ГЕРОЮ ЗА ЗАХИСТ НЕЗАЛЕЖНОСТІ КРАЇНИ!
29.01.2024 21:33


За розпорядженням Президента України демобілізований військовослужбовець Ігор Самарцев, який нині працює в шахтоуправллінні «Тернівське» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля», отримав орден «За мужність» ІІІ ступеня.

Подробнее...
 
«ПерваяПредыдущая12345678910СледующаяПоследняя»

Страница 1 из 137