Відзначили героїзм водіїв Павлоградської автобази ДТЕК Енерго, які евакуювали дітей Маріуполя
14.06.2022 10:08


У Павлоградській автобазі ранок понеділка 13 червня почався з приємної новини – водії, які двічі брали участь в евакуаційних рейсах дітей Маріуполя, отримали Подяки від Олександра Старуха, голови Запорiзької обласної державної адмiнiстрацiї, начальника обласної вiйськової адмiнiстрацiї. Їх відзначили за активну громадську позицію, високий професіоналізм, особисту мужність і самовiдданiсть пiд час евакуацiї мирних мешканців Запорізької та Донецької областей.

Подробнее...
 
ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ...
09.06.2022 09:15

До Західного Донбасу надійшла чергова сумна звістка:

4 червня віддав своє життя за Україну наш земляк

Глінченко Сергій Володимирович, 1975 року народження.

 

Як повідомив голова первинної профспілкової організації ППВП

шахти «Дніпровська» Юрій Савкін, Сергій Глінченко

працював на шахті гірничим майстром, в колективі його

поважали за щирість, доброзичлівість, відповідальне ставлення

до роботи.

 

Глибоке співчуття рідним та близьким героя!

Подробнее...
 
РОЗ’ЯСНЕННЯ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ ЩОДО ПОРЯДКУ ЗДІЙСНЕННЯ СТРАХОВИХ ВИПЛАТ ТА НАДАННЯ МЕДИЧНИХ І СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ПОТЕРПІЛИМ НА ВИРОБНИЦТВІ ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ
09.06.2022 09:01


Призначення, нарахування, перерахунок з 01 березня та проведення страхових виплат здійснюють відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України (далі – відділення), які працюють в штатному режимі або відділення, на які відповідно до наказу керівника управління передано функції відділень, які тимчасово не можуть працювати у зв’язку з тимчасовою окупацією або бойовими діями.

Подробнее...
 
МАЛЮНОК ДИТИНИ – ПОДАРУНОК НАШИМ БІЙЦЯМ
08.06.2022 14:50


При підтримки Дніпропетровської територіальної організації Профспілки вугільників у Першотравенську пройшли заходи, присвячені Міжнародному дню захисту дітей.

Подробнее...
 
СПІЛЬНИМИ ЗУСІЛЛЯМИ НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ
08.06.2022 14:34


З початку війни, яку Росія розв'язала проти України, гірники Західного Донбасу, керівництво та трудові колективи шахт і філій, шахтарськи профспілки продовжують надавати всіляку допомогу та підтримку Збройним Силам та територіальній обороні.

Подробнее...
 
ПРОФІЛЬНИЙ КОМІТЕТ ВРУ РЕКОМЕНДУВАВ РОЗГЛЯНУТИ ТОКСИЧНИЙ ЗАКОНОПРОЄКТ № 5371 У ДРУГОМУ ЧИТАННІ
08.06.2022 14:14

ГОЛОВА СПО ОБ’ЄДНАНЬ ПРОФСПІЛОК ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ ЗВЕРНУВСЯ ДО ГОЛІВ ФРАКЦІЙ ТА ДЕПУТАТСЬКИХ ГРУП У ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

7 червня 2022 року Комітетом з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів ухвалено рішення направити законопроєкт № 5371 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо спрощення регулювання трудових відносин у сфері малого і середнього підприємництва та зменшення адміністративного навантаження на підприємницьку діяльність» на розгляд Верховної Ради України у другому читанні. Розгляд цього токсичного проєкту у парламенті можливий на пленарному тижні 13-17 червня поточного року.

Подробнее...
 
РОЗМІР ДОПОМОГИ ЗА ОДИН ДЕНЬ ЛІКАРНЯНОГО ЗРІС НА 15,8%
08.06.2022 14:12


Середньоденний розмір допомоги по тимчасовій втраті працездатності за підсумками перших п’яти місяців цього року зріс на 15,8% порівняно з тим же періодом 2021 року.

Подробнее...
 
ДОПЛАТА ЗА РАБОТУ В ЧРЕЗВЫЧАЙНЫХ УСЛОВИЯХ
20.05.2022 15:24

17 мая состоялось заседание президиума Днепропетровской территориальной организации ПРУП. Были приглашены руководитель направления по взаимодействию с профсоюзными организациями дирекции по добыче угля ООО «ДТЭК Энерго» Александр Туров, начальник отдела по компенсациям и льготам департамента по управлению персоналом угледобычи Андрей Ряпасов, директор «Соцугля» Андрей Чернецкий.

Подробнее...
 
«OSTROJ» ИЛИ КД? КАК ВЫСОКОТЕХНОЛОГИЧЕСКИЙ КОМПЛЕКС ВЛИЯЕТ НА ЗАРАБОТНУЮ ПЛАТУ ШАХТЕРА
20.05.2022 12:22


Как сообщил председатель первичной профсоюзной организации шахты «Павлоградская» Дмитрий Лаврик, в профком обратились представители трудового коллектива 4-го добычного участка, после того, как получили заработную плату за прошлый месяц. Она оказалась на порядок ниже, чем у коллег с соседних участков за аналогичную добычу.

Подробнее...
 
ШАХТЕРСКИЙ ПРОФСОЮЗ – ВООРУЖЕННЫМ СИЛАМ И ТЕРОБОРОНЕ
30.03.2022 11:24


С начала войны, которую Россия развязала против Украины, горняки Западного Донбасса и шахтерские профсоюзы продолжают оказывать всемерную помощь и поддержку Вооруженным Силам и территориальной обороне.

Подробнее...
 
ГЕРОИ НЕ УМИРАЮТ
18.03.2022 12:56


Коллектив Шахтоуправления им. Героев космоса скорбит о потере своих коллег и товарищей, которые героически погибли, защищая страну от оккупантов.

Подробнее...
 
«ПерваяПредыдущая12345678910СледующаяПоследняя»

Страница 1 из 125