НОВИХ ПАВЛОГРАДЦІВ ПОЗНАЙОМИЛИ З МІСТОМ
27.09.2023 07:49


В шахтоуправлінні «Дніпровське» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» роблять усе можливе, аби співробітники-переселенці якнайшвидше адаптувалися у громаді, де мешкають. Для них провели пішохідну екскурсію по Павлограду, щоб познайомити з містом та його історією. В цьому гірникам допоміг Павлоградський історико-краєзнавчий музей.

Подробнее...
 
Період військової служби не зменшує розміру лікарняних
22.09.2023 19:29


З питання, що порушуються у зверненнях відповідних профспілкових організацій стосовно нарахування виплат по листках непрацездатності для військовослужбовців зазначаємо наступне.

Подробнее...
 
ПАВЛОГРАДСЬКИЙ ШАХТАР – БРОНЗОВИЙ ПРИЗЕР ТУРНІРУ З АРМРЕСТЛІНГУ У ХАРКОВІ
21.09.2023 14:09


Відомий павлоградський атлет Олексій Гамаза успішно виступив у Харкові на відкритому турнірі з армрестлінгу "Kharkiv armwrestling open cup". Він посів третє місце (у поєдинках і правою і лівою рукою) у ваговій категорії до 75 кг. Про це повідомляє «Павлоград спортивний» з посиланням на «Харків спортивний».

Подробнее...
 
ШАХТАРСЬКІ КОТЕЛЬНІ ГОТОВІ ДО ЗАПУСКУ
21.09.2023 14:02


Енергетики Павлоградського енергопідприємства «ДТЕК Павлоградвугілля» працюють чітко за планом і вже розпочали промивання та заповнення тепломереж.

Подробнее...
 
Відбулося обговорення професійних стандартів «Машиніст гірничих виїмкових машин» та «Прохідник»
20.09.2023 18:30


15 вересня поточного року відбулася зустріч Голови Профспілки Андрія Зиміна з представниками «Федерації роботодавців паливно-енергетичного комплексу України», експертів Міненерго та ДТЕК Енерго, з обговорення професійних стандартів «Машиніст гірничих виїмкових машин» та «Прохідник».

Подробнее...
 
БРИТАНСЬКИЙ КОНГРЕС ТРЕД-ЮНІОНІВ (TUC): ПЕРЕМОГА СОЛІДАРНОСТІ З УКРАЇНОЮ, ПЕРЕМОГА ПРАВДИ
15.09.2023 11:47


Повідомляють наші друзі з профспілок Великої Британії: 12 вересня відбулася позачергова зустріч членів TUC Ukraine Solidarity. В заході взяли участь президент TUC Марія Ексолл, президент GMB Барбара Плант і генеральний секретар Гарі Сміт, генеральний секретар NUM Кріс Кітчен, Саймон Веллер, помічник генерального секретаря ASLEF, Джон Молоні Ass, генеральний секретар PCS.

Подробнее...
 
VI З’ЇЗД ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ
12.09.2023 21:09

12 вересня в Києві відбувся VI з'їзд Профспілки працівників вугільної промисловості. В роботі з’їзду взяли участь Міністр енергетики України Герман Галущенко, його заступник Олександр Хейл, голова ФПУ Григорій Осовий, народні депутати Михайло Бондар та Вікторія Гриб, генеральний директор «ДТЕК Енерго» Ильдар Салєєв, а також чисельна делегація Дніпропетровської територіальної організації Профспілки вугільників.

Подробнее...
 
СПОРТСМЕНИ «ПАВЛОГРАДВУГІЛЛЯ» – ЧЕМПІОНИ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СПАРТАКІАДИ
11.09.2023 14:40

Цього року Всеукраїнська спартакіада працівників вугільної промисловості проходила у Червонограді Львівської області. Збірна «Павлоградвугілля» привезла додому багато кубків та медалей. Спортсмени-шахтарі вкотре продемонстрували силу, спритність, прагнення до перемоги та стали чемпіонами.

Подробнее...
 
ЗАЯВИ НА СТРАХОВІ ВИПЛАТИ МОЖНА ПОДАТИ ОНЛАЙН
06.09.2023 12:19

Пенсійний фонд України запровадив новий сервіс подання заяв щодо призначення/перерахунку/продовження страхових виплат у зв’язку з нещасним випадком на виробництві чи професійним захворюванням.

Подробнее...
 
Вугільна галузь отримує профільного заступника Міністра енергетики
05.09.2023 17:54

Багаточисельні звернення Профспілки працівників вугільної промисловості України до Кабінету Міністрів та до Міністерства енергетики щодо необхідності призначення профільного заступника енергетики по вугільній галузі не залишилися без уваги.

Так, 1 вересня 2023 року на засіданні Уряду Розпорядженням Кабінету Міністрів України № 764-р було призначено заступником Міністра енергетики України Хейла Олександра Валерійовича, котрий буде займатися питаннями вугільної галузі.

 

 

 
ЧИ ЗАРАХУЮТЬ ШАХТАРЯМ СЛУЖБУ В АРМІЇ ДО СТАЖУ?
05.09.2023 17:52

«Я по професії – шахтар, працював на шахті під землею. З березня 2022 року по мобілізації проходжу військову службу. Чи буде мені період військової служби зараховано до пільгового стажу?»

Відповідно до статті 8 Закону України від 20.12.1991 № 2011-ХІІ «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», якщо на момент призову на військову службу в особливий період, що оголошується відповідно до Закону України від 06.12.1991 № 1932-ХІІ «Про оборону України», особа працювала за професією або займала посаду, що дає право на призначення пенсій на пільгових умовах, відповідний період військової служби зарахується до страхового стажу, що дає право на призначення пенсії за віком на пільгових умовах.

Подробнее...
 
«ПерваяПредыдущая12345678910СледующаяПоследняя»

Страница 1 из 134