ПІШОВ З ЖИТТЯ ТУРМАНОВ ВІКТОР ІВАНОВИЧ
16.03.2023 09:09

Дніпропетровська територіальна організація Профспілки працівників вугільної промисловості глибоко сумує з приводу втрати і висловлює щирі співчуття рідним та близьким.

Центральний комітет Профспілки з глибоким сумом сповіщає, що 14 березня 2023 року на 78 році після важкої хвороби пішов з життя Віктор Іванович Турманов.

Майже шість десятиліть трудовий життєвий шлях Віктора Івановича пов'язаний з вугільною галуззю України, з яких 50 років він присвятив захисту трудових і соціальних прав шахтарів. З 1998 по 2021 рік очолював Профспілку працівників вугільної промисловості України. Обирався народним депутатом Верховної Ради України чотирьох скликань.

Усі, хто знав Віктора Івановича, любили і поважали його за чуйне ставлення до людей, велику душевну щедрість, мудрість. Мав високий авторитет і повагу шахтарів України.

За свою багаторічну трудову діяльність був удостоєний багатьох відомчих, державних і профспілкових нагород: повний кавалер почесних відзнак «Шахтарська слава» та «Шахтарська доблесть», Заслужений шахтар України, Заслужений працівник профспілок України.

Подробнее...
 
ПІШОВ З ЖИТТЯ ОЛЕКСІЙ ГРИГОРОВИЧ КОНОВАЛОВ
02.03.2023 10:55

Дніпропетровська територіальна організація Профспілки працівників вугільної промисловості із сумом повідомляє, що 1 березня після тяжкої тривалої хвороби пішов з життя Олексій Григорович Коновалов, голова первинної профспілкової організації шахти «Тернівська». 4 березня йому виповнилось би 72 роки…

Важко переоцінити багаторічну працю Олексія Григоровича та його величезний внесок у розвиток профспілкового руху у Західному Донбасі. Ми запам’ятаємо його як мужню, відповідальну, чуйну та небайдужу людину, яка турбувалась за людей праці, самовіддано захищала їхні права та інтереси.

Пам'ятаємо, як наприкінці січня цього року Олексій Григорович в останній раз прийшов на засідання президії теркому Профспілки, щоб попрощатися з колегами з профспілкової боротьби за права людей праці. Голова теркому Сергій Іванович Юнак вручив йому подяку за той внесок, який він зробив у розвиток профспілкового руху в Західному Донбасі. Олексій Григорович вже знав, що скоро піде з життя, але присутні на зустрічі були вражені його мужністю та спокоєм, які він виявив в очікуванні неминучого…

Він ніколи не був байдужим, завжди мав свою точку зору, яка іноді не збігалася з іншими, але разом, у тому числи і завдяки його принциповій позиції, ухвалювались відповідальні рішення на благо шахтарів Західного Донбасу. І в цій нелегкій роботі Олексій Григорович завжди був у перших рядах.

Подробнее...
 
«БУДЕМО ДОПОМАГАТИ УКРАЇНІ, ПОКИ УКРАЇНА НЕ ПЕРЕМОЖЕ!»
28.02.2023 13:56


Третя автівка з Уельсу для допомоги військовим України прибула цього разу в Київ. Зустрічала її делегація Дніпропетровської територіальної організації Профспілки працівників вугільної промисловості на чолі с Сергієм Юнаком.

Подробнее...
 
КРАЩІ РИБАЛКИ ПРАЦЮЮТЬ НА ШАХТІ «СТЕПОВА»
20.02.2023 09:44


Шахтарі за традицією з нетерпінням чекають лютого - саме в цей час Дніпропетровська територіальна організація ППВП проводить улюблені гірниками змагання зі спортивної риболовлі. Незважаючи на тягар військового часу, не з'явився винятком і нинішній рік.

Подробнее...
 
СПІВЧУВАЄМО…
10.02.2023 12:17

З сумом повідомляємо,
що на 71 році раптово пішла з життя
ГРИБ ОЛЬГА ФЕДОРІВНА,
голова первинної профспілкової організації філії «ПРУВОКС» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля».


Дніпропетровська територіальна організація Профспілки працівників вугільної промисловості глибоко сумує з приводу тяжкої втрати. Ми запам’ятали Ольгу Федорівну як відповідальну, чуйну та небайдужу людину, яка турбувалась за людей праці, захищала їхні права.

В 2005 році трудовий колектив управління обрав Ольгу Федорівну Гриб головою профкому ПРУВОКС. Але вона продовжувала виконувати свої виробничі обов’язки, поєднуючи з профспілковою діяльністю. Тому в 2007 році профспілковий комітет ПРУВОКС рекомендував перевести її на посаду звільненого голови профспілкової організації управління , на якій вона ефективно працювала до останнього дня життя.

Подробнее...
 
СПІВЧУВАЄМО…
01.02.2023 14:15

Дніпропетровська територіальна організація Профспілки працівників вугільної промисловості глибоко сумує з приводу тяжкої втрати – смерті Олега Петровича Турчина, який пішов з життя 31 січня 2023 року.


Ми будемо пам’ятати Олега Петровича як справжнього профспілкового діяча, високопрофесійного фахівця шахтарської справи.


О.П. Турчин майже 20 років був головою Львівської територіальної організації Профспілки працівників вугільної промисловості, членом Центрального комітету Профспілки, головою Статутної комісії Профспілки та членом Ради Федерації профспілок України.


Висловлюємо наші співчуття рідним, близьким, колегам та друзям Олега Петровича.
Світла пам’ять!

 

 
СПІВЧУТТЯ ВСІМ, ХТО ВТРАТИВ БЛИЗЬКИХ ТА ПОСТРАЖДАВ ВІД РАКЕТНОГО УДАРУ В ДНІПРІ
16.01.2023 15:11


Дніпропетровська територіальна організація Профспілки працівників вугільної промисловості – терком Профспілки, всі первинні організації, профспілковий актив висловлюють глибокі співчуття всім тим, хто втратив близьких та постраждав від злочинних дій рашистів 14 січня в Дніпрі.

Подробнее...
 
ІЩЕ ОДНА АВТІВКА ДЛЯ ЗСУ ВІД БРИТАНСЬКИХ ПРОФСПІЛОК
10.01.2023 13:58


З початку бойових дій проти російських агресорів ми постійно відчуваємо міжнародну підтримку всього цивілізованого світу. Не залишаються осторонь і зарубіжні профспілки.

Подробнее...
 
ВІТАЄМО ЗІ СВЯТОМ!
30.12.2022 12:24


Шановні шахтарі, ветерани шахтарської праці, мешканці Західного Донбасу! Прийміть щирі вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Подробнее...
 
ПРОФСПІЛКОВІ НОВИНИ. Експрес-огляд
22.11.2022 11:31

ПРО ПЕНСІЙНІ ВИПЛАТИ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ

У Верховній Раді України зареєстровано проект Закону України «Про внесення зміни до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (реєстр № 8198). щодо призначення пенсії особам, які проживають на тимчасово окупованій території або на території, де ведуться бойові дії. При опрацюванні даного законопроекту Укрвуглепрофспілка надала свої зауваження та пропозиції до СПО об’єднань профспілок.

Подробнее...
 
НА ШАХТІ «СТЕПОВА» ОБИРАТИМУТЬ ГОЛОВУ «ПЕРВИНКИ»
22.11.2022 10:08


25 листопада 2022 року в приміщенні АБК шахти «Степова» відбудеться звітно-виборча конференція первинної організації Профспілки вугільників шахти «Степова».

Подробнее...
 
«ПерваяПредыдущая12345678910СледующаяПоследняя»

Страница 1 из 129