27.02.2024 00:26 |
![](https://trade-union.dp.ua/cache/zmagannya3_images_stories_arhiv_2024_02_thumb_medium660_0.jpg)
Під егідою теркому Профспілки вугільників відбувся турнір з більярду серед філій ПрАТ "ДТЕК Павлоградвугілля". Перше місце виборов Андрій Єгоров, заступник директора філії Соцвугілля". На другому місці - директор філії "Павлоградвантажтранс" Олег Трибіс, на третьому - довірений лікар теркому Артем Ілющенко. Нагороди переможцям вручив Голова теркому Профспілки вугільників Сергій Юнак. ![](/images/stories/arhiv/2024/02/zmagannya1.jpg)
|