ТЕРКОМ ПРОФСПІЛКИ – ДІТЯМ |
20.12.2023 02:34 |
![](https://trade-union.dp.ua/cache/utrennik1_images_stories_arhiv_2023_12_thumb_medium660_0.jpg)
Гарні подарунки підготували шахтарським дітлахам терком Профспілки вугільників та первинні профспілкові організації шахт та філій ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля». Адже війна війною, а діти чекають свята. На різдвяні та новорічні святкові ранки запросили в першу чергу дітей, батьки яких боронять нашу країну на фронті, а також постраждалих внаслідок російської агресії, загиблих та поранених. Цікаву святкову програму під назвою «Різдвяна майстерня ельфів» підготували артисти міського Центру дозвілля «Мир». Святкові ранки для дітлахів розпочалися 18 грудня і триватимуть до 29 грудня. ![](https://trade-union.dp.ua/cache/utrennik2_images_stories_arhiv_2023_12_thumb_medium660_0.jpg)
|