У В А Г А ! ! ! Павлоградське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області ІНФОРМУЄ: |
27.01.2022 12:12 |
![](/images/stories/arhiv/2022/01/fond2.jpg)
З 01 січня 2022 року Павлоградське відділення продовжує роботу по направленню застрахованих осіб та членів їх сімей, які офіційно працюють, після перенесених тяжких захворювань і травм, а також після оперативних втручань на реабілітаційне лікування до відділень санаторно- курортних закладів для отримання реабілітаційної допомоги за рахунок Фонду соціального страхування України. На відновлювальне лікування направляються застраховані особи із стаціонару за рекомендацією лікуючого лікаря та на підставі висновку лікарсько – консультативної комісії. На період проходження відновлювального лікування видається листок непрацездатності.
За додатковою інформацією звертатись до: - лікуючого лікаря або завідуючого відділенням лікувально – профілактичного закладу; - Павлоградського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області за телефоном: (0563) 20-02-53 ![](https://trade-union.dp.ua/cache/fond1_images_stories_arhiv_2022_01_thumb_medium660_0.jpg)
|