У Києві відбувається акція протесту шахтарів |
16.12.2021 11:55 |
![](https://trade-union.dp.ua/cache/akciya1_images_stories_arhiv_2021_12_thumb_medium660_0.jpg)
Президія Дніпропетровської територіальної організації ППВП прийняла постанову щодо кризової ситуації у вугільній галузі з виплати заробітної плати працівникам, погашення заборгованності з неї та підвищення тарифних ставок і посадових окладів. А ввечері 15 грудня делегація теркому Профспілки вугільників порушила до Києва для участі в акції протесту представників трудових колективів шляхом пікетування Верховної Ради України. Акція відбулася 16 грудня.
![](https://trade-union.dp.ua/cache/akciya2_images_stories_arhiv_2021_12_thumb_medium660_0.jpg)
Профспілка шахтарів Західного Донбасу підтримує вимоги гірників державних підприємств щодо критичного стану з виплати заробітної плати працівникам і погашення заборгованності з неї, порушення конституційних прав працівників вугільної галузі на своєчасне одержання винагороди за важку шахтарську працю.
![](https://trade-union.dp.ua/cache/akciya3_images_stories_arhiv_2021_12_thumb_medium660_0.jpg)
Одночасно шахтарі Західного Донбасу поїхали до Києва зі своїми вимогами. В постанові Президії теркому ППВП йдеться про невиконання державних соціальних гарантій по підвищенню тарифних ставок та посадових окладів робітникам ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля».
![](https://trade-union.dp.ua/cache/akciya4_images_stories_arhiv_2021_12_thumb_medium660_0.jpg)
|