10.12.2015 15:25 |
10 грудня 2015 року біля будівлі міськвиконкому м. Павлограда відбулась акція протесту у вигляді мітингу, в якій взяли участь понад 1200 чоловік – жителі міст Західного Донбасу – Павлограда, Тернівки, Першотравенська, Петропавлівки. Учасники мітингу висловили обурення політикою Кабінету міністрів України, Верховної Ради, спрямованою на знищення вугільної галузі, обмеження прав і свобод трудящих та зубожіння всього народу України. Жителі Західного Донбасу звертаються до президента, керівництва країни, народних депутатів України з вимогами, котрі викладено в резолюції мітингу. ![](/images/stories/arhiv/2015/12/101215/000_101215.jpg)
![](/images/stories/arhiv/2015/12/101215/002_101215.jpg)
![](/images/stories/arhiv/2015/12/101215/003_101215.jpg)
![](/images/stories/arhiv/2015/12/101215/004_101215.jpg)
![](/images/stories/arhiv/2015/12/101215/005_101215.jpg)
![](/images/stories/arhiv/2015/12/101215/1_101215.jpg)
![](/images/stories/arhiv/2015/12/101215/2_101215.jpg)
|