30.04.2015 09:59 |
![](/images/stories/arhiv/2015/04/300415/002_300415.jpg)
Шановні друзі! Прийміть щирі вітання з Міжнародним днем солідарності трудящих – 1 Травня! Це свято демонструє єднання людей праці у боротьбі за свої права, гідне життя і справедливість. У цей весняний день бажаю миру, добробуту, міцного здоров’я та благополуччя!
З повагою, Сергій ЮНАК, голова Дніпропетровської територіальної організації Профспілки працівників вугільної промисловості України |