У ТЕРНІВСЬКОМУ ГІРНИЧОМУ ЛІЦЕЇ НОВИЙ ПРОФСПІЛКОВИЙ ЛІДЕР ПечатьE-mail
06.10.2025 20:29


Дніпропетровський терком Профспілки вугільників привітав з Днем працівників освіти викладачів Тернівського професійного гірничого ліцею.

Як ми вже неодноразово повідомляли, ліцей готує висококваліфікованих спеціалістів – це визнають практично на всіх шахтах Західного Донбасу. Це кузня шахтарських кадрів. Причому добрих кадрів. Щороку зі стін ліцею виходять підземні електрослюсарі та машиністи, і всім їм стовідсотково гарантується робота на шахтах.

 

 

З нагоди Дня вчителя Почесні Грамоти теркому Профспілки вугільників з виплатою грошової винагороди готримали:

ЗАМЛІЛА ЛЮДМИЛА ВІТАЛІЇВНА – майстер виробничого навчання;

ОРЛОВА ЗОЯ ВОЛОДИМИРІВНА – викладач спецдисциплін;

ТУТОВА ЮЛІЯ ОЛЕГІВНА – викладач фізичної культури.

 

 

На урочистості з нагоди Дня вчителя були присутні представники теркому – завідувач оргвідділом Михайло Коломієць, довірений лікар Артем Ілющенко, правовий інспектор Олена Ільїчова. Вони розповіли про діяльність теркому з захисту прав та інтересів працівників, про пільги, які надаються спілчанам, про медичні послуги по зниженим цінам та ін.

***

Додамо, що в ліцеї досить ефективно діє первинна профспілкова організація, яка входить до складу теркому Профспілки вугільників. Цього дня тут відбулися звітно-виборчі збори первинки. Новим головою профкому обрано Сафронову Оксану Олексіївну, практичного психолога ліцею.