![](https://trade-union.dp.ua/cache/veletnuk1_images_stories_arhiv_2024_06_thumb_medium660_0.jpg)
Дніпропетровська територіальна організація Профспілки вугільників піклується про наших захисників та їхні сім'ї. Особливу увагу приділяють тим, хто демобілізувався, втративши здоров'я на передовій. ![](https://trade-union.dp.ua/cache/veletnuk1_1_images_stories_arhiv_2024_06_thumb_medium660_0.jpg)
Днями голова теркому ППВП Сергій Юнак вручив путівку до Трускавця сім'ї колишнього військовослужбовця Збройних Сил Євгена Велетнюка, гірничого майстра, а нині пенсіонера шахти «Самарська». ![](https://trade-union.dp.ua/cache/veletnuk2_images_stories_arhiv_2024_06_thumb_medium660_0.jpg)
Свою «бойову біографію» Євген розпочав ще 2014-го року у складі підрозділів АТО-ООС. Пройшов Маріуполь, Бахмут та інші гарячі точки. У 2022 році, будучи серйозно хворим, повернувся до Павлограда. Але не надовго – коли агресор вдерся на нашу землю, не зміг залишатися осторонь. ![](https://trade-union.dp.ua/cache/veletnuk3_images_stories_arhiv_2024_06_thumb_medium660_0.jpg)
«Того фатального ранку він вийшов на балкон покурити і... все: рюкзак в руки - і до військомату, - розповіла дружина Євгена Жанна. - Свій діагноз, який дозволяв йому залишатися вдома, приховав. Для мене це не стало несподіванкою – він просто не міг зробити інакше. Тим більше, що у 2017 році у свої 24 роки в Авдіївці загинув наш син Михайло Добролета». ![](https://trade-union.dp.ua/cache/veletnuk4_images_stories_arhiv_2024_06_thumb_medium660_0.jpg)
…Зараз Євген знову у Павлограді – серйозна хвороба дається взнаки. Але не сидить дома склавши руки – очолює одну із груп у пошуково-рятувальному загоні «Антарес». За допомогою спеціально навчених собак розбирають завали та рятують людей після російських бомбардувань. Так було у Дніпрі, інших містах та селищах. ![](/images/stories/arhiv/2024/06/veletnuk5.jpg)
«Інакше не можна, – каже Євген. – На Перемогу мають працювати всі – кожен на своєму місці та через свої можливості. Тільки згуртувавшись, ми зможемо перемогти ворога. І я впевнений: цей час не за горами». ![](https://trade-union.dp.ua/cache/veletnuk6_images_stories_arhiv_2024_06_thumb_medium660_0.jpg)
|