ПАВЛОГРАДЦІ ВИДЗНАЧАТИМУТЬ ДЕНЬ МІСТА 29 ЧЕРВНЯ | ![Печать](/images/M_images/printButton.png) | ![E-mail](/images/M_images/emailButton.png) |
30.05.2024 19:49 |
![](/images/stories/arhiv/2024/05/pavlograd.jpg)
Депутатами Павлоградської міської ради прийняте рішення про перенесення Дня міста Павлоград, який відзначатиметься відтепер щорічно 29 червня. У цей день вшановується пам’ять святих апостолів Петра і Павла, які є покровителями нашого міста. Про це повідомляється на сайті Павлоградської міськради. Нагадаємо, раніше День міста відзначався 18 вересня. |