![](https://trade-union.dp.ua/cache/spivpraca1_images_stories_arhiv_2024_05_thumb_medium660_0.jpg)
На запрошення ФПУ до міста Львова прибула делегація Конфедерації профспілок Норвегії. У Будинку вчених 7 травня ц.р. відбулася презентація голови ФПУ Григорія Осового «ФПУ в умовах війни». У роботі взяли участь члени делегації Конфедерації профспілок Норвегії (КПН): Пеггі Гессен Фольсвік - голова КПН, Лів Торрес - керівник міжнародного відділу КПН, Гейр Моен — радник голови, Йорн Еггум — голова Об’єднаної федерації профспілок Норвегії, Метт Норд - голова Профспілки муніципальних і загальних службовців Норвегії, Енн Беріт Акер Хансен - голова Профспілки працівників харчової промисловості, виробництва напоїв та суміжних галузей Норвегії, Тріне Лізе Сунднес - член парламенту Норвегії від Партії лейбористів, Хавард Гарсет - директор Акег Еnегgу. ![](https://trade-union.dp.ua/cache/spivpraca2_images_stories_arhiv_2024_05_thumb_medium660_0.jpg)
ФПУ представляли: Григорій Осовий - Голова ФПУ; Євген Драп’ятий — заст. Голови ФПУ, Роман Дацько — голова Об' єднання профспілок Львівщини, Василь Андреєв - заст. голови ФПУ, голова Профспілки будівельників, Ігор Копач — голова Об'єднаної профспілкової організації працівників ПАТ «Укрнафта», Юрій Білий — голова Львівської обласної організації Профспілки медиків, Роман Балух - голова Львівської обласної організації Профспілки працівників держустанов , Михайло Тарнавський — голова Львівської обласної організації Профспілки працівників АПК, Богдан Пилюх, голова Львівської обласної організації Профспілки працівників торгівлі, громадського харчування та послуг. ![](https://trade-union.dp.ua/cache/spivpraca3_images_stories_arhiv_2024_05_thumb_medium660_0.jpg)
Гості уважно ознайомилися з презентацію Голови ФПУ Григорія Осового, заслухали виступи українських профспілкових лідерів і запевнили, що і надалі підтримуватимуть ФПУ як і весь український народ. ![](https://trade-union.dp.ua/cache/spivpraca4_images_stories_arhiv_2024_05_thumb_medium660_0.jpg)
Підтримка України у війні, захисту її території від російської агресії, єдності з українським народом прозвучали у виступах лідерів Конфедерації профспілок Норвегії та інших учасників і гостей. ![](https://trade-union.dp.ua/cache/spivpraca5_images_stories_arhiv_2024_05_thumb_medium660_0.jpg)
Від імені делегації Конфедерації профспілок Норвегії ФПУ було передано символічний чек на 100 тисяч норвезьких крон. ![](https://trade-union.dp.ua/cache/spivpraca6_images_stories_arhiv_2024_05_thumb_medium660_0.jpg)
Серед учасників запущено окрему кампанію зі збору коштів на підтримку гуманітарної діяльності українського профспілкового руху, а також було підписано меморандум про співпрацю. ![](https://trade-union.dp.ua/cache/spivpraca7_images_stories_arhiv_2024_05_thumb_medium660_0.jpg)
|