28.11.2023 21:10 |
![](https://trade-union.dp.ua/cache/club1_images_stories_arhiv_2023_11_thumb_medium660_0.jpg)
З 2002 року в нашому місті існує спортивний клуб інвалідів Павлограда, скорочено СКІП, який очолює Василь Шевченко тренер ФСК ім. В.М. Шкуренко. Діти да дорослі з фізичними вадами займаються різними рекреаційними видами спорту, беруть участь в спортивних змаганнях. ![](https://trade-union.dp.ua/cache/club2_images_stories_arhiv_2023_11_thumb_medium660_0.jpg)
Але захотілось більшого розвитку в різних напрямках мистецтва: це малювання, ліпка, аплікація, різні вироби. Для цього були потрібні підручні матеріали. ![](https://trade-union.dp.ua/cache/club3_images_stories_arhiv_2023_11_thumb_medium660_0.jpg)
Представники батьківської ради зустрілися з головою Дніпропетровського теркому Профспілки працівників вугільної промисловості Сергієм Юнаком. Він вислухав усі бажання і до міжнародного Дня людини з інвалідністю (3 грудня) подарував клубу інвалідів товари для проведення майстер-класів. ![](https://trade-union.dp.ua/cache/club4_images_stories_arhiv_2023_11_thumb_medium660_0.jpg)
Шановний Сергію Івановичу, щиро дякуємо Вам за Вашу доброту і небайдужість до людей.
З повагою всі спортсмени клубу «СКІП» і їх батьки
|