«ПЕРВИНКА» ФІЛІЇ «СОЦВУГІЛЛЯ» ПОПОВНИЛАСЯ НОВИМИ ЧЛЕНАМИ ПечатьE-mail


В адміністративній будівлі «Павлоградвугілля» відбулися збори первинної профспілкової організації ППВП філії «Соцвугілля». Було розглянуто низку організаційних питань.

З інформацією про зміни у структурі первинної профспілкової організації та пов'язані з цим нові завдання виступила голова «первинки» Інна Томак.

У роботі зборів взяли участь заввідділом організаційно-масової роботи теркому Профспілки вугільників Михайло Коломієць та директор філії «Соцвугілля» Андрій Чернецький.

Первинна профспілкова організація «Соцвугілля» активна та бойова – це вже доведено часом. Ось уже 15 років «первинку» очолює Інна Томак, і за ці роки багато було зроблено для захисту прав та інтересів працівників. Інна Дем'янівна акцентувала увагу на тому, що сьогодні, в умовах російської агресії проти України, особливо важливою є роль профспілок, щоб люди були захищеними, впевненими у завтрашньому дні, відчували на собі підтримку та захист як з боку держави та роботодавця, так і з боку профспілки.

Співробітники філії «Соцвугілля» не є виключенням, завжди розраховують на підтримку та допомогу, яку відчувають постійно. А відтепер організація поповнилася новими членами – нещодавно до її складу увійшли співробітники санаторію-профілакторію «Самара», а зараз і співробітники ПРУВОКС.

У роботі зборів взяли участь представники всіх ділянок – балки Таранова, насосної станції «Самарська», дільниці меліорації та інших. І в даний час до складу первинної організації «Соцугля» входить 16 ділянок, включаючи готель, гуртожитки, РСУ, бази відпочинку. «Первинка» налічує сьогодні більш ніж 170 членів профспілки.

Наразі на дільницях проходять збори, на яких обираються делегати на звітно-виборчу конференцію первинної організації ППВП філії «Соцвугілля», яка відбудеться 21 квітня. Обговорюються пропозиції щодо кандидатури на посаду голови. Аое поки що кандидат у профспілкові лідери один – нині чинна голова Інна Дем'янівна Томак.