ПІШОВ З ЖИТТЯ ОЛЕКСІЙ ГРИГОРОВИЧ КОНОВАЛОВ ПечатьE-mail
02.03.2023 11:55

Дніпропетровська територіальна організація Профспілки працівників вугільної промисловості із сумом повідомляє, що 1 березня після тяжкої тривалої хвороби пішов з життя Олексій Григорович Коновалов, голова первинної профспілкової організації шахти «Тернівська». 4 березня йому виповнилось би 72 роки…

Важко переоцінити багаторічну працю Олексія Григоровича та його величезний внесок у розвиток профспілкового руху у Західному Донбасі. Ми запам’ятаємо його як мужню, відповідальну, чуйну та небайдужу людину, яка турбувалась за людей праці, самовіддано захищала їхні права та інтереси.

Пам'ятаємо, як наприкінці січня цього року Олексій Григорович в останній раз прийшов на засідання президії теркому Профспілки, щоб попрощатися з колегами з профспілкової боротьби за права людей праці. Голова теркому Сергій Іванович Юнак вручив йому подяку за той внесок, який він зробив у розвиток профспілкового руху в Західному Донбасі. Олексій Григорович вже знав, що скоро піде з життя, але присутні на зустрічі були вражені його мужністю та спокоєм, які він виявив в очікуванні неминучого…

Він ніколи не був байдужим, завжди мав свою точку зору, яка іноді не збігалася з іншими, але разом, у тому числи і завдяки його принциповій позиції, ухвалювались відповідальні рішення на благо шахтарів Західного Донбасу. І в цій нелегкій роботі Олексій Григорович завжди був у перших рядах.

«Так сталося, що мимо моєї волі мені довелося покинути роботу, яку я любив, якою я жив останнім часом, - сказав тоді Олексій Григорович. - А останнім часом – це 18 років. І ці 18 років роботи в нашій організації, напевно, були найпліднішими та найдіяльнішими в моєму житті».

Це так. І дуже важко висловити словами біль, що спіткала всіх нас від тяжкої втрати. Пам'ять про Олексія Григоровича Коновалова буде вічно жити в наших серцях. Висловлюємо щирі та глибокі співчуття рідним та близьким.

СВІТЛА ПАМ'ЯТЬ!