ІЩЕ ОДНА АВТІВКА ДЛЯ ЗСУ ВІД БРИТАНСЬКИХ ПРОФСПІЛОК ПечатьE-mail
10.01.2023 14:58


З початку бойових дій проти російських агресорів ми постійно відчуваємо міжнародну підтримку всього цивілізованого світу. Не залишаються осторонь і зарубіжні профспілки.

Ми вже повідомляли, що у липні знакова подія відбулась у Львові. Тоді тут зустрічали чергову гуманітарну допомогу - автівку «MITSUBISHI L200 ANIMAL 4WO PICRUP», яку представники Національної профспілки шахтарів Великої Британії пригнали в Україну для потреб наших військовослужбовців. Разом із автівкою українські воїни отримали запасні шини, каністри, медичне обладнання та медикаменти – все те, що дуже потрібне там, де йдуть бойові дії. Гуманітарну допомогу привезли тоді депутат парламенту Уельса Міккі Антонів, керівник шахтарської профспілки Уельса Томас Вейн та інші британські друзі.

 

 

І ось ще одна знакова подія. До Львова знов приїхали представники британських профспілок. Вони пригнали до України ще одну автівку для потреб ЗСУ, а також іншу гуманітарну допомогу.

Як розповів спеціаліст Дніпропетровського теркому Профспілки вугільників Олег Петрівник, який разом із технічним інспектором теркому Василем Яворським зустрічав у Львові британських друзів, наша шахтарська профспілка вже багато років підтримує тісні контакти із Національною профспілкою шахтарів Великої Британії.

 

 

«У цей складний для України час ми постійно відчуваємо як моральну, так і матеріальну підтримку наших британських друзів, зокрема профспілок та жителів Уельса, - підкреслив Олег Петрівник у своєму інтерв'ю, яке він дав присутнім у Львові журналістам ВВС. – Адже увесь прогресивний світ підтримує сьогодні справедливу боротьбу нашої країни за незалежність від зазіхань російських окупантів на нашу свободу і демократичній шлях розвитку. Серед постійних та надійних друзів Дніпропетровської територіальної організації Профспілки працівників вугільної промисловості – Президент Національної профспілки шахтарів Великої Британії Ніккі Вілсон, Генеральний секретар цієї організації Кріс Кітчен, керівник шахтарської профспілки Уельса Томас Вейн, депутат парламенту Уельса (до речі виходець з України) Міккі Антонів та інші. Висловлюємо британським друзям велику вдячність за підтримку України та допомогу нашим Збройним Силам».

На зустрічі у Львові Міккі Антонів передав британську гуманітарну допомогу представникам нашої шахтарської профспілки. А на другій день вона вже була відправлена у зону бойових дій.