БОЄЦЬ ЗСУ ВІДВІДАВ РІДНУ ШАХТУ ПечатьE-mail


Зворушлива зустріч відбулася на шахті «Дніпровська»: своїх колег по роботі та профспілковій діяльності відвідав військовослужбовець Збройних Сил України Дмитро Нойкін. Він побував на дільниці з видобутку вугілля №6, де працював гірничим майстром, а також завітав до профкому ППВП.

 

Як розповів голова первинної профспілкової організації Юрій Савкін, Дмитро Сергійович – людина активної життєвої позиції, виконував обов’язки голови дільничого комітету профспілки, є справжним лідером, якого поважають у колективі.

До того ж Дмитро Нойкін – справжній патріот України. З квітня 2014-го по березень 2015 року воював в зоні АТО, а 24 лютого 2022 року був мобілізований до лав Збройних Сил України і зараз захищає нашу Батьківщину від російських окупантів.

Дмитро Сергійович розповів про військові будні та висловив подяку профспілковому комітету шахти та теркому Профспілки вугільників за допомогу Збройним Силам та територіальній обороні.

На фото захісник з іконою Покрови Пресвятої Богородиці, яку до профкому шахти привезли з Києво-Печерської Лаври. Нагадаємо, ікона Покрови здавна славиться як захисниця від ворогів. У неї просять допомоги перед боєм - і незримий омофор вкриває воїна, який воює за добру справу, приносить йому перемогу.

То ж, під Покровом Богородиці – до Перемоги! Нехай всі наші хлопці повернуться додому. Слава Україні!