ПечатьE-mail


Дорогі шахтарі, ветерани шахтарської праці, сім'ї гірників!

 

На жаль, цього року найголовніше свято мешканців Західного Донбасу – День шахтаря – ми зустрічаємо в скрутній для України ситуації, коли ворог намагається стерти з лиця землі нашу улюблену Батьківщину. У цей час ми розділяємо надії мільйонів українців, які мріють про мир, процвітання країни та її славу. І ці мрії обов’язково стануть реальністю – за допомогою та підтримкою кожного з нас.

З початку війни багато наших шахтарів вдягнули військову форму, обрали професію захисника і в умовах війни на передовій боронять нашу землю. Не всі з них повернуться додому, і ми схиляємо голови перед пам’яттю героїв, які віддали своє життя за нашу благословенну українську землю.

Ми вдячні тім, хто зараз працює на перемогу. Адже в цей складний для країни час ви самовіддано працюєте задля збереження економіки нашої громади та області. Переконаний, що спільними зусиллями ми й надалі зможемо впоратись з усіма викликами.

Саме ви, кожну зміну опускаючись у шахту та видаючи на гора так необхідне країні вугілля, забезпечуєте енергетичну безпеку України. Це ваша заслуга – грозів, прохідників, підземних електрослюсарів, гірничих майстрів, механіків – усіх, хто так чи інакше пов'язаний із видобутком «чорного золота».

Наше завдання сьогодні – незважаючи на війну, зберегти вугільні підприємства та робочі місця, що дають змогу гідно жити тисячам сімей у Павлограді, Тернівці, Першотравенську, Павлоградському та Петропавлівському районах. А профспілка одне із пріоритетних своїх завдань бачить у тому, щоб добиватися гідної та заслуженої заробітної плати шахтарів.

Напередодні професійного свята щиро бажаю вам – усім трудівникам та ветеранам праці нашого шахтарського краю, а також вашим рідним та близьким – мирного неба, нових трудових здобутків, щастя, здоров'я та благополуччя!


Сергій ЮНАК,
голова Дніпропетровської територіальної організації Профспілки працівників вугільної промисловості України