ПЕРШІ В ШАХТОУПРАВЛІННІ ПечатьE-mail

Колектив бригади Олександра Радюка дільниці ПР-1 першим в шахтоуправлінні ім. Героїв космосу виконав річне завдання з проведенні гірничих виробок в об’ємі 550 п.м.

Слід зазначити, що в них була дуже непроста робота, прохідники демонтували аварійну 1130 лаву та «звільнили» 166 задавлених секцій КД-90 за допомогою прохідницького комбайна КСП-33 і пройшли демонтажну камеру. Сьогодні йдуть 1128 збірний штрек для нової лави. Готують виробку перетином 11,7 м2, а гірничу масу відгружають у вагони.

«Ця бригада нечисельна, всього 39 працівників, ще десять – служать в лавах української армії. Тому колективу доводиться непросто, але хлопці демонструють неабияку відповідальність та витримку, ефективно та оперативно готують виробки. Бо сьогодні це – метри, а завтра – тони. Хочеться відзначити бригадира Олексанра Радюка, всіх ланкових: Артема Кравченка, Костянтина Явтушенка, Олексія Ісаєва, Романа Васько, Дмитра Кучу, прохідника Олексія Савкіна, комбайнера Андрія Сінічіча, електрослюсаря підземного Анатолія Гука та інши, всіх хто робить внесок в енергетичну стабільність та стоїть на захисті нашої країни. Бажаю миру, наснаги та подальших звершень! Так тримати!» - відзначив завідуючий гірничими роботами Максим Нестеров.

Ми приєднуємось до вітань та побажань і віримо: з такими сильними та мужніми чоловіками перемога близько!❤️ Все буде добре, все буде Україна!