ПІШОВ З ЖИТТЯ ТУРМАНОВ ВІКТОР ІВАНОВИЧ ПечатьE-mail

Дніпропетровська територіальна організація Профспілки працівників вугільної промисловості глибоко сумує з приводу втрати і висловлює щирі співчуття рідним та близьким.

Центральний комітет Профспілки з глибоким сумом сповіщає, що 14 березня 2023 року на 78 році після важкої хвороби пішов з життя Віктор Іванович Турманов.

Майже шість десятиліть трудовий життєвий шлях Віктора Івановича пов'язаний з вугільною галуззю України, з яких 50 років він присвятив захисту трудових і соціальних прав шахтарів. З 1998 по 2021 рік очолював Профспілку працівників вугільної промисловості України. Обирався народним депутатом Верховної Ради України чотирьох скликань.

Усі, хто знав Віктора Івановича, любили і поважали його за чуйне ставлення до людей, велику душевну щедрість, мудрість. Мав високий авторитет і повагу шахтарів України.

За свою багаторічну трудову діяльність був удостоєний багатьох відомчих, державних і профспілкових нагород: повний кавалер почесних відзнак «Шахтарська слава» та «Шахтарська доблесть», Заслужений шахтар України, Заслужений працівник профспілок України.

Висловлюємо щирі співчуття родині та близьким Турманова Віктора Івановича.

 

Світлу пам'ять збережемо назавжди.