Курс валют НБУ

на 2019-03-11
RUR 10 RUR
4.0005
EUR 100 EUR
2974.3230
USD 100 USD
2638.9167

 


КІКБОКСІНГ: ПАВЛОГРАДЦІ – НАЙКРАЩІ! ПечатьE-mail
11.04.2019 07:33

04 - 07 квітня 2019 року в смт. Слобожанське Дніпропетровської області в новому і дуже гарному спортивному залі відбулися змагання: Чемпіонат України з кікбоксингу ВТКА серед юнаків та дівчат, Турніри найсильніших кікбоксерів України серед юніорів, юніорок та дорослих, та чемпіонат України з кікбоксингу ВТКА серед школярів. Розповідає Перший Віце-президент Української спортивної аматорської Асоціації з кікбоксингу ВТКА, Заслужений тренер України Дмитро Олійник.

В цих змаганнях прийняли участь понад 450 спортсменів із 14 областей України та міста Києва: Київська, Рівненська, Сумська, Запорізька, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Івано-Франківська, Донецька, Хмельницька, Херсонська, Харківська, Тернопільська, Дніпропетровська. Змагання проводились з метою відбору та комплектування національної збірної команди України для участі у Всесвітніх іграх з кікбоксингу ВТКА, який відбудеться 30.10 – 03.11.2019р. в Італії.

На цих змаганнях спортсмени показали високий рівень майстерності.

На ряду із спортсменами високого професійного рівня чемпіонами та призерами Світу, Майстрами спорту України, Майстрами спорту України Міжнародного класу проявили майстерність багато молодих та перспективних спортсменів із різних регіонів нашої держави. Багато з них будуть включені до національної збірної команди України з кікбоксингу.

Дніпропетровська область була самою багаточисленною, в змаганнях прийняли участь більше 160 спортсменів, 51 з яких вихованці ПНЗ ДЮСШ Павлоградської міської ради, які вибороли 12 золотих медалей, 11 срібних, 14 бронзових медалей. Це великий успіх наших спортсменів.

Особливо порадували своїми успішними виступами юні спортсмени, які завоювали золоті медалі, це:

- спортсмени тренера Мацюка Ігоря Анатолійовича: Кіпко Марк, Народов Данило, Печеницин Денис;

- спортсмени тренера Сердюкова Олександра Геннадійовича: Ігнатушкін Максим, Поливкина Софія, Голевич Дмитро,Мороховець Данило;

- спортсмени тренера Захарова Андрія Валерійовича: Захаров Арсеній;

- спортсмени тренера Кривозуб Олександра Олександровича: Зайцева Софія та Кривозуб Олексій.

Успішний виступ спортсменів Павлограда у складі збірної команди Дніпропетровської області дав можливість зайняти перше командне місце серед 15 регіонів України, випередивши такі потужні команди, як Збірну Харківської області, Полтавської, Миколаївської, Донецької та інші.

Змагання пройшли на високому рівні завдяки підтримці: голови Дніпропетровської територіальної організації профспілки працівників вугільної промисловості України, депутата Дніпропетровської обласної ради Юнака Сергія Івановича, голови обласного об’єднання незалежних профспілок гірників України Західного Донбасу Грека Віктора Івановича, керівника ТОВ «АГРО КМР» Клемента Куссенс та інших.

Президія ВГО «Українська спортивна аматорська асоціація ВТКА» висловлює велику вдячність всім керівникам підприємств завдяки яким змагання пройшли на високому рівні.

P.S.Організаційний комітет проведення змагань з кікбоксингу ВТКА повідомляє, що 09 – 12 травня 2019 року в спортивному залі ПНЗ ДЮСШ Павлоградської міської ради, пров. Музейний, 1-А, будуть проводитись змагання з кікбоксингу ВТКА: Чемпіонат України серед дорослих, Турнір найсильніших кікбоксерів України, та Чемпіонат ГО «ВФСТ «Україна» з кікбоксингу ВТКА серед юнаків та дівчат. Змагання будуть проводитись з метою відбору та комплектування національної збірної команди України для участі у Всесвітніх іграх з кікбоксингу ВТКА які відбудуться 30.10 – 03.11.2019р. в Італії. Це будуть грандіозні та видовищні бої найталановитіших кікбоксерів Світу в яких приймуть участь понад 7 тисяч атлетів із 105 країн світу.