Курс валют НБУ

на 2019-09-02
RUR 10 RUR
3.7817
EUR 100 EUR
2774.9041
USD 100 USD
2514.4111

 


ЧТО НАМ МЕШАЕТ ЖИТЬ ТАКЖЕ КАЧЕСТВЕННО, КАК В БЕЛАРУСИ?
27.01.2020 14:13


Я по национальности белорус. В Украине проживаю 36 лет. 24 года проработал на шахте им. Н. И. Сташкова. Сейчас нахожусь на заслуженном отдыхе. Этим летом ездил на Родину и решил поделиться своими впечатлениями о поездке.

Подробнее...
 
"Сильвестр Сталлоне повлиял на выбор моего увлечения"
27.01.2020 14:10


Алексей Гамаза работает на шахте «Благодатная» подземным электрослесарем участка конвейерного транспорта. Он является членом Молодежного совета ПРУП, выступает на соревнованиях за честь шахты. С детства увлекается армрестлингом. 2019 год принес ему победу на Кубке области и четвертое место на Кубке Украины.

Подробнее...
 
У теркомі ППВП. ЗВЕРНУЛИСЯ ЗА ПІДТРИМКОЮ ДО ГРОМАДСЬКОСТІ
22.01.2020 13:57

Дніпропетровська територіальна організація ППВП направила листів на адресу Павлоградського, Тернівського, Першотравенського міських голів та депутатів міських рад, а також Богданівської, Вербківської та Петропавлівської об'єднаних територіальних громад і сільських рад.

Йдеться про Всеукраїнське профспілкове віче, яке відбулось 16 січня 2020 року у Києві. Представники понад 60 тисяч первинних профспілкових організацій, які були делеговані 7 мільйонами членів професійних спілок, намагалися довести до керівництва держави тривогу й обурення трудових колективів у зв'язку з економічними і соціальними «реформами» нового уряду, які проводяться поспіхом і без належного громадського обговорення. Віче зверталось до всіх небайдужих громадян, молоді, правозахисних організацій із закликом підтримати професійні спілки, висловити єдину позицію громадян суспільства проти намірів влади розв'язати руки соціально безвідповідальному бізнесу, спроби зруйнувати соціальну державу і принципи демократії, обмежити конституційні права громадян на гідну працю і участь в профспілках для захисту своїх трудових прав.

Подробнее...
 
ЛЮДИ НЕ ВІДЧУЛИ ІСТОТНИХ ЗМІН НА КРАЩЕ
20.01.2020 10:32

З виступу голови Федерації профспілок України Григорія Осового на Всеукраїнському профспілковому віче 16 січня 2020 року.

Вступив в свої права Новий 2020 рік із сподіванням кожного на краще, досягнення миру, добробуту, впевненості у завтрашньому дні. Нажаль, ці святкові дні були зіпсовані. Причини вам відомі.

Саме тому Спільний представницький орган профспілок вирішив скликати невідкладно всеукраїнське зібрання профспілкових лідерів і активістів для обговорення наших спільних проблем, викликів і загроз, які нависли над національним профспілковим рухом і правами працівників.

Так поступали ще з стародавніх часів наші предки, які збиралися на громадські зібрання та стали згодом найвищою формою прямої демократії.

Згадаймо, що і в сучасній профспілковій історії у 2015 році ми збиралися таким спільним загалом, коли ситуація була катастрофічною: падіння економіки, шалена інфляція, різка девальвація гривні і знецінення коштів, втрата робочих місць. Повне ігнорування Урядом пропозицій профспілок.

 

Подробнее...
 
ВЛАСТЬ ДОЛЖНА НАС УСЛЫШАТЬ!
20.01.2020 10:30


На состоявшемся 16 января Всеукраинском профсоюзном вече от имени Днепропетровской территориальной организации ПРУП выступил председатель первичной профсоюзной организации ПРУП шахты «Благодатная» Александр БЕРЕЗА.

Представляя горняков Западного Донбасса и всех трудящихся Днепропетровщины, хочу высказать общее мнение о важности проводимого сегодня собрания. Власть должна нас наконец-то услышать!

Подробнее...
 
РЕЗОЛЮЦІЯ
20.01.2020 08:01

В с е у к р а ї н с ь к О Г О   в і ч е

професійних спілок на захист трудових і соціально-економічних

прав людини праці

 

 

16 січня 2020 року м. Київ

 

Учасники Профспілкового віче – представники понад 60 тисяч первинних профспілкових організацій, які делеговані 7 мільйонами членів професійних спілок, прибули до столиці України міста Києва у переломний для нашої країни час, щоб довести до керівництва держави тривогу й обурення трудових колективів підприємств, установ і організацій різних сфер економіки і форм власності у зв’язку з економічними і соціальними «реформами» нового Уряду, які проводяться поспіхом і без належного громадського обговорення.

Подробнее...
 
Звернення
10.01.2020 14:21

Спільного представницького органу об’єднань профспілок

до людей праці та членів профспілок!

Україна як ніколи за часів своєї незалежності знаходиться на межі руйнації як правової та соціальної держави!

Влада, вдаючись до маніпуляцій та введення в оману суспільство, впроваджує лібералізацію трудового законодавства і хоче в угоду інтересам олігархічного бізнесу та багатонаціональних корпорацій впровадити в Україні рабську працю для свого народу, знешкодити профспілки, як єдину правозахисну громадську організацію!

Подробнее...
 
ЗВЕРНЕННЯ
10.01.2020 14:16

Спільного представницького органу репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок па національному рівні до Президента України Володимира Зеленського

Шановний пане Президенте!

Насамперед зазначаємо, що Спільний представницький орган репрезентативних всеукраїнських об'єднань профспілок на національному рівні представляє інтереси понад 7 млн. членів профспілок з різними політичними поглядами та уподобаннями, які складають основу трудового потенціалу у всіх секторах економіки.

Подробнее...
 
ШАХТЕРЫ ЗАПАДНОГО ДОНБАССА ПРИНЯЛИ УЧАСТИЕ ВО ВСЕУКРАИНСКОЙ АКЦИИ ПРОТЕСТА
18.12.2019 14:38


17 декабря многочисленная делегация Днепропетровской территориальной организации ПРУП прибыла в Киев для участия в солидарной акции профсоюзов, проводимой ФПУ и ее членскими организациями в условиях либерализации трудового законодательства и наступления на права профсоюзов.

Подробнее...
 
17 грудня ФПУ проводить солідарну акцію профспілок
12.12.2019 09:17


17 грудня 2019 року у Києві Федерація профспілок України, її членські організації в умовах лібералізації трудового законодавства та наступу на права профспілок проведуть солідарну акцію профспілок біля Верховної Ради України.

Подробнее...
 
Профспілкове навчання: повернулися додому, «озброєні» багажем нових знань
11.12.2019 13:00


За підсумками 2018-2019 року в системі профспілкової освіти Дніпропетровське облпрофоб'єднання посіло перше місце серед територіальних профцентрів України. Потрапив до гурту найкращих і Дніпропетровський терком Профспілки вугільників. І це не випадково: профспілкове навчання – одне з головних напрямків в роботі теркому.

Подробнее...
 
«ПерваяПредыдущая12345678910СледующаяПоследняя»

Страница 1 из 107