ЯК ВИВЕСТИ ВУГІЛЬНУ ГАЛУЗЬ З КРИЗОВОГО СТАНУ? ПечатьE-mail
03.07.2020 15:09

2 липня відбулося чергове засідання Президії ЦК Профспілки працівників вугільної промисловості України. На порядку денному було розглянуто питання «Про виведення з кризового стану вугільної промисловості України та дії Профспілки в цьому напрямку».

По питанню порядку денного виступив голова Профспілки Віктор Турманов. У своєму виступі профспілковий лідер охарактеризував наявну кризову ситуацію у вугільній галузі. Зокрема, особливу стурбованість Профспілки на теперішній час викликає питання кадрового забезпечення апарату Міненерго України та керівництва державних вугледобувних підприємств професіоналами, які мають достатній досвід роботи у вугільній галузі. Невизначеність та незатвердження у продовж тривалого часу кандидатури на посаду профільного міністра, його заступника і керівника департаменту вугільно-промислового комплексу не дає можливості ведення конструктивного, професійного та соціального діалогу. Така ситуація блокує оперативне вирішення сьогоденних проблем, поглиблюючи ще більше критичність ситуації на підприємствах галузі.

Також було проінформовано учасників засідання про засідання Антикризового енергетичного штабу. З моменту його створення відбулося вже три засідання. До кожного засідання Профспілкою з урахуванням узагальнених пропозицій територіальних та первинних організацій до штабу надавалися переліки першочергових проблем, які вимагали негайного вирішення на рівні Уряду, з відповідними пропозиціями щодо шляхів їх вирішення.

Представники «ДТЕК Енерго» Олександр Туров та Міненерго Андрій Синюк у своїх співдоповідях висвітили основні напрямки діяльності представлених ними управлінських органів з даного питання та відповіли на запити членів Президії.

Голови територіальних та первинних організацій Профспілки у своїх виступах окреслили стан справ на підприємствах та запропонували ряд заходів по активізації профспілкової діяльності на всіх рівнях.

Враховуючи ситуацію, яка склалася на підприємствах вугільної галузі всіх форм власності було прийнято відповідну Постанову, а також рішення про направлення звернення до Президента України стосовно проведення під його головуванням наради з вирішення нагальних проблемних питань вугільної галузі.

На засіданні Президії було розглянуто також ряд питань пов’язаних з організаційною діяльністю Профспілки.

По закінченню засідання Президії за участі відповідних учасників на чолі з головою Профспілки відбулася зустріч з Генеральним директором «ДТЕК Енерго»Дмитром Сахаруком та в. о. Міністра Ольгою Буславець.

zvernennya stor2

zvernennya stor2
zvernennya stor2