ВІТАЄМО З НАГОРОДАМИ! ПечатьE-mail
29.08.2019 07:02


За вагомий внесок у зміцнення та розвиток профспілкового руху та з нагоди професійного свята – Дня шахтаря – відомчими нагородами Міністерства вугільної промисловості України нагороджені:

 

  1. ХАМАЗА Наталя Михайлівна, завідуюча відділом з питань захисту трудових та соціально-економічних прав трудящих Дніпропетровської теріториіальної організації Профспілки працівників вугіольної промисловості – Нагрудним Знаком «Шахтарська слава»ІІ ступеню;
  2. ГАРМАШ Сергій Юрійович – голова первинної профспілкової організаціі ППВП філії «Павлоградське автотранспортне підприємство» - Нагрудним Знаком «Шахтарська доблість» ІІ ступеню;
  3. ЛИМАРЬ Володимир Іванович – голова первинної профспілкової організаціі УМДР ГШО – Нагрудним Знаком «Шахтарська слава» І ступеню.

Нагороди вручив голова Дніпропетровської територіальної організації Профспілки працівників вугольної промисловості України Сергій Юнак.

 

 *   *   *

Крім того, за вагомий внесок у зміцнення та розвиток профспілкового руху, особистий внесок у розвиток виробництва та з нагоди професійного свята Дня Шахтаря Президія Дніпропетровської територіальної організації Профспілки працівників вугільної промисловості постановила:

 

Нагородити профспілкових активістів Почесним Знаком Профспілки
«ЗА ЗАСЛУГИ В ПРОФСПІЛЬЦІ» III ступеня:


1.

БАЛАНЕНКА

Дмитра Івановича

-

голову дільничного профспілкового комітету шахти, електрослюсара підземний дільниці підготовчих робіт №3 виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління ім. Героїв космосу» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» (ш. ім. Героїв космосу);

 

 

 

 

2.

БАХМЕТА

Сергія Олександровича

-

голову дільничного комітету шахти, машиніста гірничих виїмкових машин дільниці підготовчих робіт-5 виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління Дніпровське» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» (ш.Дніпровська);

 

 

 

 

3.

ДОНЧЕНКА

Дениса Миколайовича

-

члена профкому шахти, електрослюсара підземний дільниці з видобутку вугілля №3 виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління Першотравенське» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» (ш. Ювілейна);

 

 

 

 

4.

ЖИЛКА

Сергія Олексійовича

-

члена профспілкового комітету, головного технічного інспектора праці Дніпропетровської територіальної організації ППВП;

 

 

 

 

5.

КРАСНОМОВЦЯ

Юрія Віталійовича

 

-

голову дільничного профспілкового комітету, гірника очисного забою гірничомонтажної дільниці №3 філії «Павлоградське управління по монтажу, демонтажу та ремонту гірничошахтного обладнання» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

 

 

 

  

6.

КІСЄЄВА

Вячеслава Вікторовича

-

голову дільничного профспілкового комітету шахти, гірника підземний дільниці підготовчих робіт виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління Тернівське» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» (ш. «Самарська»);

 

 

 

 

7.

КАНДАЛУ

Юрія Олексійовича

-

голову дільничного профспілкового комітету шахти, машиніста бурової установки профілактичних робіт техники безпеки виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління Першотравенське»  ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» (ш. «Степова»);

 

 

 

 

8.

КОВАЛЕНКА

Анатолія Анатолійовича

-

члена профспілки, машиниста гірничих виїмкових машин дільниці підготовчих робіт № 2 виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправляння Дніпровське» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»
(ш. ім. М.І.Сташкова);

 

 

 

 

9.

КУЧЕРЕНКА

Дмитра Миколайовича

-

члена профкому шахти, члена ЦК Профспілки ППВП України, електрослюсара підземний дільниці підземного енергопостачання виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління ім. Героїв космосу» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»
(ш. ім. Героїв космосу);

 

 

 

 

10.

ЛИТВИНЕНКА

Сергія Вікторовича

-

голову дільничного профспілкового комітету автоколони, водія автотранспортних засобів Павлоградської автоколони філії «Павлоградська автобаза» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

 

 

 

 

11.

МАЛІНОВСЬКУ

Олену Францівну

-

члена профспілкового комітету, фахівця з табельного обліку відділу з управління персоналом філії ПУМТП ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

 

 

 

 

12.

МОСКОВЕЦЬ

Тетяну Миколаївну

-

члена профспілкового комітету, машиніста (кочегар) котельні філії «Павлоградське Енергопідприємство» ПрАТ «ДТЕК Павлооградвугілля»;

 

 

 

 

13.

ОНІШКЕВИЧА

Дмитра Миколайовича

-

голову дільничного профспілкового комітету шахти, гірника очисного забою дільниці з видобутку вугілля № 1 виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління Павлоградське» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» (ш. «Павлоградська»);

 

 

 

 

14.

ОСАДЧІЯ

Дмитра Олександровича

-

голову дільничного профспілкового комітету шахти, прохідника дільниці ПР-5 виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління ім. Героїв космосу» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» (ш.Благодатна);

 

 

 

 

15.

ПОЛЯНЦЕВА

Сергія Борисовича

-

голову дільничного профспілкового комітету шахти, прохідника дільниці підготовчих робіт №1 виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління Тернівське» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» (ш.Західно-Донбаська);

 

 

 

 

16.

ФЕДОРЕНКО

Світлану Іванівну

-

члена профспілкового комітету, фахівця групи ТМЦ та послуг транзакційного відділу бухгалтерського обліку ТОВ «ДТЕК Сервіс»;

 

 

 

 

17.

ШАЛЬСКОГО

Дмитра Сергійовича

-

члена профспілкового комітету, електрослюсара черговий та по ремонту устаткування філії «ЦЗФ Павлоградська» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

 

 

 

 

18.

ЩЕРБИНІНА

Юрія Івановича

-

голову дільничного профспілкового комітету профспілки дільниці електромеханічної служби філії «Павлоградвантажтранс» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

 

 

 

 

Нагородити профспілкових активістів Почесним Знаком Профспілки
«ЗА ЗАСЛУГИ В ПРОФСПІЛЬЦІ» II ступеня:


19.

ПОРОХНЯ

Анатолія Миколайовича

-

голову дільничного профспілкового комітету шахти, електрослюсара підземний дільниці стаціонарного обладнання №1 виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління Тернівське» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» (ш. Західно-Донбаська);

 

 

 

 

 Нагородити профспілкових активістів Почесним Знаком Профспілки 

«ЗА ЗАСЛУГИ В ПРОФСПІЛЬЦІ» I ступеня:


20.

УЛІНЦЯ

Олександра Васильовича

-

голову первинної профспілкової організації філії ПУМТП ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

 

 

 

 

 Нагородити профспілкових активістів Нагородним Знаком ЦК ППВП України 

«ПОЧЕСНА ВІДЗНАКА»:


21.

БЄЛЯЄВА

Андрія Миколайовича

-

члена профкому, машініста виїмкових машин дільниці ПР-5 виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління Першотравенське» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» (ш.Степова);

 

 

 

  

22.

БОБРОВИЦЬКОГО

Дмитра Олександровича

-

члена профспілкового комітету, майстра гірничий дільниці підготовчих робіт №1 виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління ім. Героїв космосу» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»
(ш. ім Героїв космосу);

 

 

 

 

23.

ГЕРМАНЧУК

Олену Олександрівну

-

члена профспілкового комітету, головного фахівця Департаменту з якості видобутого вугілля ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

 

 

 

 

24.

ГОЛОМОЛЗІНА

Олексія Борисовича

-

члена профспілки, гірника з ремонту гірничих виробок дільниці з видобутку вугілля №2 виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління Першотравенське» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» (ш. Ювілейна);

 

 

 

 

25.

ГРОМОВУ

Ніну Євгеніївну

-

голову дільничного профспілкового комітету, майстра служби з ремонту та утримання доріг філії «Павлоградська автобаза» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

 

 

 

 

26.

ГУЗЬ

Тетяну Василівну

-

профгрупорга, контролера на КПП ТОВ «Охорона Холдінг»;

 

 

 

 

27.

ДАНІЛОВА

Андрія Сергійовича

-

члена профспілки, помічника начальника дільниці шахтного транспорту №2 виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління Дніпровське» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» (ш. Дніпровська);

 

 

 

 

28.

ЄРМОЛЕНКА

Сергія Миколайовича

-

члена профспілки, гірника очисного забою гірничомонтажної дільниці №4 філії «Павлоградське управління по монтажу, демонтажу та ремонту гірничошахтного обладнання ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

 

 

 

 

29.

ЗВЕГІНЦЕВА

Євгена Валерійовича

-

члена профспілки, гірничого майстра дільниці КТ-1 виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління Дніпровське» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» (ш. ім. М.І.Сташкова);

 

 

 

 

30.

КОЖАНОВА

Андрія Вікторовича

-

члена профспілки, гірника очисного забою підземної дільниці №2 виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління Дніпровське» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» (ш. ім. М.І.Сташкова);

 

 

 

 

31.

КАРЛОВА

Миколу Олександровича

-

члена профспілки, заступника начальника дільниці КТ-2 виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління Першотравенське» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» (ш. Ювілейна);

 

 

 

 

32.

КОЛІСНИКА

Володимира Петровича

-

члена профспілки, механіка дільниці технологічного комплексу поверхні виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління ім. Героїв космосу» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» (ш. ім. Героїв космосу);

 

 

 

 

33.

КОЛОКОЛОВУ

Наталю Дмитрівну

-

секретара первинної профспілкової організації ППВП шахти «Самарська»;

 

 

 

 

34.

КРАСНОВУ

Олену Іванівну

-

члена профспілки, апаратника вуглезбагачення філії «ЦЗФ Павлоградська» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

 

 

 

 

35.

КУДІНОВА

Ігоря Олександровича

-

члена профспілки, прохідника дільниці підготовчих робіт №3 виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління ім.Героїв космосу» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» (ш.Благодатна);

 

 

 

 

36.

КУХТІНА

Володимира Миколайовича

-

член профспілки, водія автотранспортних засобів   Дніпропетровської територіальної організації ППВП;

 

 

 

 

37.

ЛАВРИКА

Дмитра Олександровича

-

голову дільничного профспілкового комітету, гірника очисного забою підземної дільниці з видобутку вугілля №5 виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління Павлоградське» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» (ш. Павлоградська);

 

 

 

 

38.

ЛЕВУШКА

Андрія Миколайовича

-

члена профспілки, гірника з ремонту гірничих виробок дільниці РВР виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління Першотравенське» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» (ш. Степова);

 

 

 

 

39.

МОСКАЛЕНКА

Антона Сергійовича

-

голову дільничного профспілкового комітету, заступника механіка підземної дільниці з видобутку вугілля №3 виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління Павлоградське» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» (ш. Павлоградська);

 

 

 

 

40.

ПАЗІНА

Олександра Васильовича

-

члена профспілки, водія автотранспортних засобів Дніпропетровської територіальної організації ППВП;

 

 

 

 

41.

ПАЛАМАР

Олексія Дмитровича

-

члена профспілки, помічника начальника двльніці №2 філії «Павлоградське управління по монтажу, демонтажу та ремонту гірничошахтного обладнання» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

 

 

 

  

42.

ПЕТРОВА

Олега Миколайовича

-

члена профспілки, машиніста гірничих виїмкових машин, бригадира прохідників дільниці підготовчих робіт №3 виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління ім.Героїв космосу» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» (ш.ім.Героїв космосу);

 

 

 

 

43.

ПЕЧЕРСЬКУ

Наталю Анатоліївну

-

члена профспілки, постачальника крипільних матеріалів дільниці підготовки виробництва та матеріальний склад виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління Тернівське» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» (ш. Західно-Донбаська);

 

 

 

 

44.

ПОРКУЯНА

Віталія Петровича

-

заступника голови дільнічого профспілкового комітету, заступника начальника дільниці шахтного транспорту виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління Тернівське»   ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» (ш.Самарська);

 

 

 

 

45.

РУДЕНКО

Віру Олександрівну

-

скарбника профспілкової організації, інженера з кадрів філії «Павлоградське регіональне управління по водопостачанню та очистці каналізаційних стоків» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

 

 

 

 

46.

РЯЗАНЦЕВА

Дениса Олександровича

-

голову дільничного профспілкового комітету, електрослюсара підземний дільниці з ремонту забійного обладлнання виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління Дніпровське» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» (ш. Дніпровська);

 

 

 

 

47.

СОЛОНІНУ

Світлану Миколаївну

-

голову дільничного профспілкового комітету, електрослюсара черговий дільниці ТВіВ виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління ім. Героїв космосу» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» (ш.Благодатна);

 

 

 

 

48.

УСТИМЕНКО

Антоніну Олександрівну

-

члена профспілки, апаратника хімводоочисткі філії «Павлоградське Енергопідприємство» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

 

 

 

 

49.

УСТИМЕНКО

Тетяну Сергіївну

-

голову дільничого профспілкового комітету, майстра дільниці ППіМС виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління ім. Героїв космосу» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» (ш. Благодатна);

 

 

 

  

50.

ФЕСЕНКО

Діну Борисівну

-

голову дільничного профспілкового комітету, старшого прийомоздавача вантажу та багажу по станції ЦОФ філії «Павлоградвантажтранс»
ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

 

 

 

 

51.

ФЕСЕНКО

Наталю Анатоліївну

-

члена профспілки, головного фахівця навчального пункту виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління Дніпровське» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» (АУП);

 

 

 

 

52.

ФІРЬЯН

Наталью Миколаївну

-

члена профспілки, фахівця відділу обліку з розподілу лісоматеріалів департаменту з виробництва філії ПУМТП ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

 

 

 

 

53.

ШАТАНА

Максима Олександровича

-

члена профспілки, комбайнера дільниці підготовчих робіт №3 виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління Тернівське» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» (ш. Західно-Донбаська);

 

 

 

 

54.

ХЛІСТУНОВА

Олександра Леонідовича

-

члена профспілкового комітету, майстра цеху металевих конструкцій ТОВ «Першотравенський РМЗ»;

 

 

 

 

55.

ЯКОВЕНКА

Олександра Олександровича

-

члена профспілки, прохідника дільниці стаціонарного обладнання №1 виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління Тернівське» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»
(ш. Західно-Донбаська);

 

 

 

 

56.

ЯРЕМЕНКО

Ольгу Вікторівну

-

голову дільничного комітету, майстра дільниці ТКП-2 виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління ім. Героїв космосу» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» (ш. Благодатна);

 

 

 

 

 Нагородити профспілкових активістів ПОЧЕСНОЮ ГРАМОТОЮ ЦК ППВП України:


57.

БАРСУКА

Юрія Володимировича

-

члена профспілки, гірника очисного забою гірничомонтажної дільниці №2 філії «Павлоградське управління по монтажу, демонтажу та ремонту гірничошахтного обладнання» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

 

 

 

 

58.

БОЙКО

Раїсу Петрівну

-

члена профспілки, електрослюсара черговий та з ремонту устаткування виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправляння Дніпровське» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» (ш. ім. М.І.Сташкова);

 

 

 

  

59.

БАДЇНА

Євгена Вікторовича

-

члена профспілки, гірника очисного забою підземної дільниці №1 виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління Дніпровське» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» (ш. ім.М.І.Сташкова);

 

 

 

 

60.

БЄЛЬСЬКУ

Інну Янівну

-

члена профспілки, менеджера зі звітності ТОВ «ДТЕК Сервіс»;

 

 

 

 

61.

БОЙКА

Віталія Вікторовича

-

голову дільничного профспілкового комітету, слюсара черговий з ремонту обладнання дільниця РЗО виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління ім. Героїв космосу» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» (ш. Благодатна);

 

 

 

 

62.

БОЛОТОВА

Олега Миколайовича

-

голову дільничного профспілкового комітету, водія центральної автомобільної колони філії «Павлоградська автобаза» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

 

 

 

 

63.

БОРІНСЬКИХ

Аркадія Анатолійовича

-

голову дільничного профспілкового комітету, заступника начальника дільниці вентиляції і техніки безпеки виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління Тернівське» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» (ш. Самарська)

 

 

 

 

64.

БРАГІНА

Олександра Володимировича

-

члена профспілкового комітету, машиніста електровоза дільниці шахтного транспорту №2 виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління Першоттравенське» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» (ш.Ювілейна);

 

 

 

 

65.

ВОЛОБУЄВУ

Наталю Іванівну

-

профгрупорга, машиніста насосних установок насосної станції Самарська філії «Павлоградське регіональне управління во водопостачанню та очистці каналізаційних стоків» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

 

 

 

 

66.

ГЛАДУША

Дмитра Олександровича

-

члена профспілкового помітету, електрогазозварника дільниці «Котельний цех» філії «Павлоградське Енергопідприємство»

ПрАТ «ДТЕК Павлоградлвугілля»;

 

 

 

 

67.

ГОНЧАРЕНКА

Вадима Миколайовича

-

члена профспілки, гірника підземний дільниці шахтного транспорту №1 виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління Терновське»                  ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» (ш. Західно-Донбаська);

 

 

 

  

68.

ДІГТЯРЕНКА

Юрія Володимировича

-

члена профспілки, гірника підземний дільниці шахтного транспорту №2 виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління Терновське» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» (ш. Західно-Донбаська);

 

 

 

 

69.

ДМІТРІЄВА

Ігоря Геннадійовича

-

члена профспілки, головного маркшейдера виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління Дніпровське» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» (ш. Дніпровська);

 

 

 

 

70.

ДОНЧЕНКА

Сергія Володимировича

-

члена профспілки, начальника претензійного відділу Департаменту з якості видобутого вугілля ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

 

 

 

 

71.

ЄНЕНКО

Надію Анатоліївну

-

члена профспілки, завідуючого складом центральної бази департаменту з управління складами філії ПУМТП ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

 

 

 

 

72.

ЄРЬОМЕНКА

Максима Олександровича

-

члена профспілки, прохідника підземний дільниці підготовчих робіт виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління Тернівське» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» (ш. Самарська);

 

 

 

 

73.

ЗГУРСЬКОГО

Павла Геннадійовича

-

члена профспілки, механіка підземний дільниці підготовчих робіт №2 виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління Тернівське» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» (ш. Західно – Донбаська);

 

 

 

 

74.

КАЗНОВЕЦЬКОГО

Віктора Вікторовича

-

голову дільничного профспілкового комітету, гірника очисного забою дільниці видобутку вугілля №1 виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління Першотравенське» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» (ш. Степова);

 

 

 

 

75.

КАЙГОРОДОВА

Івана Юрйовича

-

голову дільничного профспілкового комітету, гірника очисного машиніст електровоза виробничого дільниці шахтного транспорта структурного підрозділу «Шахтоуправління Першотравенське» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» (ш. Степова);

 

 

 

 

76.

КІСЄЛЬОВУ

Галину Степанівну

-

головного бухгалтер первинної профспілкової організації ППВП ш.Благодатна ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

 

 

 

 

77.

КРЮКОВА

Сергія Олександровича

-

заступника голови дільничного профспілкового комітету, гірника підземний дільниці конвеєрного транспорту №2 виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління «Павлоградське» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» (ш.Павлоградська);

 

 

 

 

78.

КУТОРГА

Євгенія Євгенійовича

-

голову дільничного профспілкового комітету, гірничомонтажника підземний дільниці з монтажу та демонтажу гірничого обладнання виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління ім. Героїв космосу» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» (ш.ім.Героїв космосу);

 

 

 

 

79.

ЛЕЩЕНКА

Олександра Вікторовича

-

голову дільничного профспілкового комітету, машиніста електровоза дільниці шахтного транспорту виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління ім.Героїв космосу» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» (ш. «Благодатна»);

 

 

 

 

80.

МОРОЗА

Олександра Олександровича

-

голову дільничного профспілкового комітету, електрослюсара підземний дільниці конвеєрного транспорту виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління ім. Героїв космосу» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» (ш.ім.Героїв космосу);

 

 

 

 

81.

ПАНОВУ

Лілію Миколаївну

-

профгрупорга, контролера на КПП ТОВ «Охорона Холдинг» ;

 

 

 

 

82.

СЕЛІНУ

Наталію Василівну

-

профгрупорга, фахівця апарату управління

ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

 

 

 

 

83.

СОЛОВЙОВУ

Ганну Іванівну

-

члену профспілкового комітету, нарядника ІV розряду цеху металевих конструкцій ТОВ «Першотравенський ремонтно-механічний завод»;

 

 

 

 

84.

СЄДОВА

Юрія Миколайовича

-

члена профкому філії, машиніста тепловозу депо станції ЦОФ філії ВТП «Павлоградвантажтранс» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

 

 

 

 

85.

СЕРЕБРЯКОВА

Валерія Валерійовича

-

члена профспілки, монтажника з монтажу сталевих та залізобетонних конструкцій дільниці з ремонту обладнання філії «Павлоградське управління по монтажу, демонтажу та ремонту гірничошахтного обладнання» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

 

 

 

  

86.

СИМОНЕНКА

Дмитра Івановича  

-

члена профспілки, прохідника дільниці підготовчих робіт-4 виробничого структурного підрозділу Шахтоуправління «Дніпровське» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» (ш. «Дніпровська»);

 

 

 

 

87.

СМИКАЛОВА

Анатолія Валентиновича

-

члена профспілкового комітету дільниці, машиніста гірничих виїмкових машин дільниці підготовчих робіт № 2 виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління Пешотравенське» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» (ш. Ювілейна);

 

 

 

 

88.

СОЛОДОВНИКА

Віталія Олександровича  

-

члена профспілки, гірника очисного забою дільниці з видобутку вугілля №6 виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління Дніпровське» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» (ш. «Дніпровська»);

 

 

 

 

89.

ТКАЧЕНКО

Тетяну Миколаївну

-

члена профспілки, електрослюсара (слюсар) черговий та з ремонту устаткування філії «ЦЗФ Павлоградська» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

 

 

 

 

90.

УДОВЕНКА

Дениса Олександровича

-

члена профспілки, гірника очисного забою дільниці з видобутку вугілля №3 виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління Тернівське» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» (ш. «Західно-Донбаська»);

 

 

 

 

91.

УСТЕНКО

Любов Дмитрівну

-

голову дільничного профспілкового комітету, гірника, зайнятий на виборці породи дільниці технологічного комплексу поверхні № 2 виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління Першотравенське» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» (ш. Ювілейна);

 

 

 

 

92.

ХОЛОДНЯКА

Олександра Миколайовича

-

заступника голови дільничого профспілкового комітету, гірника очисного забою підземної дільниці з видобутку вугілля №3   виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління «Павлоградське» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» (ш.Павлоградська);

 

 

 

 

93.

ЧЕНЦОВА

Віталія Григоровича

-

члена профкому автобази, газоєлектрозварювальника Центральної ремонтної майстерні філії «Павлоградська автобаза» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

 

 

 

 

94.

ШАЛЬСЬКОГО

Олександра Олександровича

-

члена профспілки, гірника підземний дільниці шахтного транспорту виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління Тернівське» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» (ш. «Самарська»);

 

 

 

 

95.

ШУЛЬГУ

Дмитра Олександровича

-

голову дільничного комітету, гірника очисного забою дільниці з видобутку вугілля №3 виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління ім. Героїв космосу» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» (ш. ім. Героїв космосу);

 

 

 

 

96.

ЩЕПІНУ

Ольгу Володимирівну

-

члена профспілки, машиніста конвеєра дільниці технологічного комплексу поверхні №1 виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління» Дніпровське» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» (ш.ім.М.І.Сташкова);

 

 

 

 

97.

ЮРЧЕНКА

Сергія Володимировича

-

члена профспілкового комітету, електрослюсара підземний дільниці стаціонарного обладнання ВСП «Шахтоуправління Першотравенське» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» (ш. Степова);

 

 

 

 

98.

ЯРОШЕВСЬКОГО

Олега Артуровича

-

заступника голови дільничного комітету, прохідника дільниці підготовчих робіт №1 виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління Павлоградське» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» (ш.Павлоградська);