ДАВЛЕНИЕ – 240! ПечатьE-mail
28.03.2019 11:08

Вот уже девятый день продолжается голодовка шахтеров-регрессников в Киеве. Услышат ли голос доведенных до отчаяния пенсионеров правительственные чиновники?

«Шахтарі-регресники 8 діб живуть у моєму кабінеті Голови Комітету соцполітики ВРУ, сьогодні під Кабміном були змушені перекрити вулицю Грушевського, - написал в Фейсбуке глава комитета Сергей Каплин. - Урядовці відмовляються чути людей, у яких постановою №160 відбрали 20% соціальних виплат за інвалідністю на виробництві. Тільки після радикальних дій нам вдалося добитись результату. До нас нарешті вийшов віце-прем'єр з соцполітики Павло Розенко. Він дав доручення створити робочу групу з керівників мінсоцу, інших профільних міністерств, шахтарів, Комітету соцполітики ВРУ, громадських організацій інвалідів, Фонду соцстраху. Уже цієї п'ятниці ми маємо сісти за стіл перемовин і нарешті вирішити це питання. Шахтарі-регресники, які отримали інвалідність на виробництві, вимагають аби їм зробили перерахування відповідно до закону, де написано, що коефіцієнт перерахунку має встановлюватися пропорційно до зростання зарплати по країні та інфляції».

Между тем, состояние здоровья голодающих (напомним, в основном это пожилые люди, подорвавшие здоровье на шахтах) ухудшается.

«Інвалідам-шахтарям після тривалого голодування зле, - продолжил Сергей Каплин. - Тиск 240. Лікарі ВРУ зараз у моєму кабінеті… Аби Рева прйшов до людей, які віддали здоров`я для народного господарства, їм треба по одному вмирати?!! Уявіть: влада плює на 250 000 чоловік інвалідів праці. І це за тиждень до виборів».