Нагородження профспілкового активу Дніпропетровської територіальної організації Профспілки ПечатьE-mail
05.09.2017 14:15

За старанну плідну працю з захисту соціально-економічних інтересів працівників, вагомий особистий внесок в зміцнення авторитету профспілки, виконання програмних завдань і в зв’язку з професійним святом – Днем шахтаря, Президія Укрвуглепрофспілки за клопотанням Дніпропетровського територіального комітету Профспілки працівників вугільної промисловості України

НАГОРОДИЛА:

Почесним Знаком Профспілки «ЗА ЗАСЛУГИ В ПРОФСПІЛЬЦІ» III ступеня:

БОНДАРЕНКА Ростислава Володимировича – голову дільничного комітету, гірника з ремонту гірничих виробок дільниці водовідливу і осушення ВСП «Шахтоуправління «Павлоградське» (ш. «Тернівська»)  ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;    

ГАРМАША Сергія Юрійовича – голову первинної профспілкової організації філії «Павлоградська Автобаза» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

ГОРБАТЮКА Ігоря Миколайовича – голову дільничного комітету шахти, прохідника  ВСП «Шахтоуправління «Першотравенське» (ш. «Степова») ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

КЛИМЕНКА Андрія Сергійовича – голову дільничного комітету шахти, прохідника  ВСП «Шахтоуправління «Дніпровське» (ш. ім. М.І. Сташкова) ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

КОЗАЧУКА Валерія Юрійовича – голову дільничного комітету шахти, гірника підземного ВСП «Шахтоуправління «Дніпровське» (ш. ім. М.І. Сташкова) ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

КОЛОНТАЙ Галину Вікторівну – члена профспілки, маляра дільниці апарату управління адміністративно-побутового комбінату ВСП «Шахтоуправління Тернівське» (ш. «Західно-Донбаська») ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

КОНОНЕНКА Євгенія Петровича – голову цехового комітету профспілки,  майстра РМУ філії ВТП «Павлоградвантажтранс» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

ЛАВРИЩЕВА Дмитра Анатолійовича – члена дільничного комітету шахти, гірника очисного забою дільниці з видобутку вугілля ВСП «Шахтоуправління Дніпровське» (ш. «Дніпровська») ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

ЛЕЖНЄВА Олега Миколайовича – члена профспілкового комітету,  гірника очисного забою дільниці з видобутку вугілля ВСП «Шахтоуправління Тернівське» (ш. «Західно-Донбаська») ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

ЛУК’ЯНЕНКА Анатолія Володимировича – члена профкому, голову Молодіжної Ради, майстра Центральної ремонтної майстерні  філії «Павлоградська Автобаза» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

МАКУЩЕНКА Олександра Олександровича – голову дільничного комітету шахти, гірника очисного забою дільниці з видобутку вугілля ВСП «Шахтоуправління ім. Героїв космосу» (ш. ім. Героїв космосу) ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

МАЛЬЦЕВА Василя Олександровича – члена профкому, гірничого робітника гірничомонтажної дільниці ш. «Тернівська» філії «Павлоградське управляння по монтажу, демонтажу та ремонту гірничошахтного обладнання» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

МАМОНОВА Андрія Володимировича – голову дільничного комітету шахти, майстра гірничого дільниці з видобутку вугілля ВСП «Шахтоуправління ім. Героїв космосу» (ш. ім. Героїв космосу) ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

МІЩЕНКА Сергія Вікторовича – голову дільничного комітету шахти, електрослюсаря підземного дільниці стаціонарного обладнання ВСП «Шахтоуправління Першотравенське» (ш. «Степова») ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

МОЛОКОВА Володимира Вікторовича – члена профкому, гірничого робітника очисного забою  гірничомонтажної дільниці ш. «Західно-Донбаська» філії «Павлоградське управляння по монтажу, демонтажу та ремонту гірничошахтного обладнання» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

МОСКАЛЬОВА Олександра Миколайовича – члена профспілкового комітету шахти, механіка підземного ділянки з видобутку вугілля ВСП «Шахтоуправління Тернівське»  (ш. «Західно-Донбаська») ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

ОСІНСЬКУ Оксану Олександрівну – члена профкома, апаратника хімводоочищення котельного цеху ВСП «Шахта «Ювілейна» філії «Павлоградське  енергопідприємство» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

ПОСУНЬКА Івана Миколайовича – заступника голови дільничного комітету, начальника дільниці «Техкомплекс» ВСП «Шахтоуправління Павлоградське» (ш. «Павлоградська») ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

РАДІОНОВА Віктора Володимировича – голову дільничного комітету шахти, машиніста гірничих виїмкових машин ВСП «Шахтоуправління Першотравенське» (ш. «Ювілейна») ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

САРАНЧУ Андрія Миколайовича – голову дільничного комітету шахти, машиніста гірничих виїмкових машин ВСП «Шахтоуправління Дніпровське» (ш. ім. М.І. Сташкова) ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

ТРУСОВА Вадима Володимировича – голову дільничного комітету, прохідника ВСП «Шахтоуправління Павлоградське» (ш. «Павлоградська») ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

ТЮРІНОВА Михайла Васильовича – голову дільничного комітету, завідувача складом вибових матеріалів ВСП «Шахтоуправління Тернівське» (ш. «Самарська») ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

ФЕДОРЕНКО Світлану Іванівну – члена профкому, фахівця ТОВ «ДТЕК Сервіс» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

ХАБІБУЛІНА Олексія Фаритовича – члена профкому  дільничного комітету шахти, гірника очисного забою дільниці по видобутку вугілля ВСП «Шахтоуправління Першотравенське» (ш. «Ювілейна») ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

ХОМЯКОВА Марка Олеговича – голову дільничного комітету шахти, прохідника дільниці підготовчих робіт-5 ВСП «Шахтоуправління Дніпровське» (ш. «Дніпровська») ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

ЦЕМЕНКА Ігоря Володимировича – голову дільничного комітету шахти, гірника очисного забою дільниці з видобутку вугілля №6  ВСП «Шахтоуправління Павлоградське» (ш. «Тернівська») ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

ЧОРНОГО Дмитра Григоровича – голову дільничного комітету, прохідника ВСП «Шахтоуправління Тернівське» (ш. «Самарська») ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

ШЕПЕЛЯ Вадима В’ячеславовича – голову дільничного комітету, гірника очисного вибою ВСП «Шахтоуправління ім. Героїв космосу» (ш. «Благодатна») ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

ЯЦЕНКА Сергія Сергійовича – заступника голови первинної профспілкової організації шахти «Західно-Донбаська» ВСП «Шахтоуправління Тернівське» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

Почесним Знаком Профспілки «ЗА ЗАСЛУГИ В ПРОФСПІЛЬЦІ» II ступеня:

БАБЕНКА Олександра Володимировича – голову дільничного комітету, заступника механіка дільниці підготовчих робіт ВСП «Шахтоуправління ім.Героїв космосу» (ш. ім. Героїв космосу) ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

ГРЕЦЬКА Ігоря Івановича – голову дільничного комітету, керівника дільниці з видобутку вугілля ВСП «Шахтоуправління Першотравенське» (ш. «Степова») ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

ДОРОШКА Володимира Миколайовича – голову дільничного комітету, гірника підземного з ремонту гірничих виробок ВСП «Шахтоуправління ім.Героїв космосу» (ш. «Благодатна») ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

КОРЯГІНА Вадима Вікторовича – голову дільничного комітету, гірника очисного забою ВСП «Шахтоуправління Тернівське» (ш. «Самарська») ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

ЛОБКА Анатолія Миколайовича – голову первинної профспілкової організації «Першотравенський механічний завод» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

ПЛІЧКА Ігоря Григоровича – голову дільничного комітету шахти, електрослюсаря підземного ВСП «Шахтоуправління ім.Героїв космосу» (ш. «Благодатна») ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

Нагородним Знаком ЦК ППВП України «ПОЧЕСНА ВІДЗНАКА»:

АНІСІМОВУ Ірину Дмитрівну – члена профкому, інспектора з мобілізаційної роботи апарату управління ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

БАКУМОВА Євгенія Сергійовича – голову дільничного комітету, контролера технічного стану Тернівської автоколони  філії «Павлоградська Автобаза» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

ВАСИЛЕНКА Віталія Володимировича – члена профкому, гірника підземного дільниці з видобутку вугілля №4 ВСП «Шахтоуправління «Дніпровське» (ш. «Дніпровська») ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

ВОДОП’ЯНОВУ Інну Дем’янівну – голову первинної профспілкової організації, начальника відділу організації відпочинку та спорту філії «Соцвугілля» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

ДАВИДЕНКА Ігоря Миколайовича – члена профкому шахти, начальника дільниці ВСП «Шахтоуправління Тернівське» (ш. «Самарська») ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

ДІДЕНКА Валерія Володимировича – голову дільничного комітету шахти, гірника очисного забою дільниці з видобутку вугілля №7 ВСП «Шахтоуправління Павлоградське» (ш. «Тернівська») ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

ДУЦАРА Михайла Миколайовича – голову цехового комітету, водія Тернівської автоколони  філії «Павлоградська Автобаза» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

ЕРМАКОВА Максима Анатолійовича – члена профспілкового комітету, керівника департаменту з закупівлі товарів філії «Павлоградське управління матеріально-технічного забезпечення» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

ЖУКА Володимира Володимировича – голову дільничного комітету, майстра гірничого ВСП «Шахтоуправління Першотравенське» (ш. «Степова») ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

ЗАНІЗДРУ Михайла Анатолійовича – члена профспілкового комітету шахти, заступника начальника дільниці підготовки виробництва та матеріальний склад ВСП «Шахтоуправління Тернівське»  (ш. «Західно-Донбаська») ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

ЗАПОРОЖЧЕНКА Віталія Вікторовича – члена профкому  шахти, заступника начальника дільниці шахтного транспорту ВСП «Шахтоуправління Першотравенське» (ш. «Ювілейна») ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

КАЛЮПАНОВУ Олену Костянтинівну – члена профкому, головного фахівця групи дебіторської заборгованості ТОВ «ДТЕК Сервіс» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

КАРАКАЯ Віктора Вікторовича – голову дільничного комітету, електрослюсаря підземного дільниці з ремонту забійного обладнання №1 ВСП «Шахтоуправління ім. Героїв космосу» (ш. ім. Героїв космосу) ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

КОНСТАНТІНОВА Євгена Миколайовича – члена профкому шахти, електрослюсаря підземного ВСП «Шахтоуправління Тернівське» (ш. «Самарська») ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

КОТЕНКА Владислава Миколайовича – члена профспілкового комітету шахти, майстра гірничого ВСП «Шахтоуправління Тернівське»  (ш. «Західно-Донбаська») ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

КРАВЦЯ Вадима Леонідовича – голову дільничного комітету, тракториста колони дорожньо-будівельної техніки  філії «Павлоградська Автобаза» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

КРАСНОМОВЕЦЬ Юрія Віталійовича – члена профкому, гірника очисного забою гірничомонтажної дільниці філії «Павлоградське управління по монтажу, демонтажу та ремонту гірничошахтного обладнання» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

КРИНИЧНОГО Олександра Леонідовича – члена профкому, електрослюсаря підземного ВСП «Шахтоуправління ім. Героїв космосу» (ш. «Благодатна») ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

КУРИЛО Сергія Миколайовича – голову дільничного комітету, електрослюсаря підземного дільниці стаціонарного обладнання ВСП «Шахтоуправління Першотравенське» (ш. «Степова») ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

МАНЧЕНКА Сергія Олександровича – голову дільничного комітету, електрослюсаря дільниці стаціонарного обладнання №2 ВСП «Шахтоуправління Дніпровське» (ш. «Дніпровська») ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

МАРЧЕНКА Олександра Олександровича – голову дільничного комітету, електрослюсар гірничомонтажної дільниці ш. Сташкова філії «Павлоградське управління по монтажу, демонтажу та ремонту гірничошахтного обладнання» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

МЕШКЕЛА Максима Іозасовича – члена профкому, гірника очисного забою ВСП «Шахтоуправління Дніпровське» (ш. ім. М.І. Сташкова) ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

МИТРОФАНОВА Сергія Геннадійовича – голову дільничного комітету, гірничого майстра ВСП «Шахтоуправління Павлоградське» (ш. «Павлоградська») ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

МОГИЛЬНОГО Миколу Івановича – директора комунальної бюджетної установи «Міський культурно дозвільний центр» м.Павлоград (у зв’язку з Ювілєем);

МОСКОВЕЦЬ Тетяну Миколаївну – профгрупорга котельного цеху, машиніста (кочегара) котельної, котельного цеху ш. «Павлоградська» філії «Павлоградське енергопідприємство» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

МЯЛО Юлію Євгенівну – члена профкому шахти, провідного фахівця апарату при керівництві ВСП «Шахтоуправління ім.Героїв космосу» (ш. ім. Героїв космосу) ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

НЕСТЕРОВА Юрія Петровича – голову дільничного комітету, електрогазозварювальника дільниці технологічного комплексу №2 ВСП «Шахтоуправління Дніпровське» (ш. «Дніпровська») ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

НОЛЬТЕ Людмилу Леонідівну – члена профкому  шахти, спеціаліста відділу кадрів ВСП «Шахтоуправління Першотравенське» (ш. «Ювілейна») ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

ОСАДЧОГО Дмитра Олександровича – голову дільничного комітету, прохідника ВСП «Шахтоуправління ім. Героїв космосу» (ш. «Благодатна») ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

ПІЧУГОВУ Наталю Василівну – голову дільничного комітету, обліковця дільниці підготовки виробництва і матеріальний склад ВСП «Шахтоуправління Першотравенське» (ш. «Степова») ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

ПОЙМАНОВА Руслана Васильовича – члена профспілкового комітету шахти, гірника з ремонту гірничих виробок ВСП «Шахтоуправління Тернівське»  (ш. «Західно-Донбаська») ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

ПОНІМАСКІНА Костянтина Володимировича – голову дільничного комітету, майстра гірничого дільниці вентиляції і техніки безпеки ВСП «Шахтоуправління ім. Героїв космосу» (ш. ім. Героїв космосу) ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

ПОЛЯНЦЕВА Сергія Борисовича – члена профспілкового комітету шахти, прохідника ВСП «Шахтоуправління Тернівське»  (ш. «Західно-Донбаська») ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

ПРУДКОГО Олександра Миколайовича – голову дільничного комітету шахти, гірничого майстра дільниці підготовчих робіт № 4   ВСП «Шахтоуправління Павлоградське»  (ш. «Тернівська») ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

РОМАНЮКА Михайла Анатолійовича – члена профкому  шахти, машиніста бурової установки дільниці профілактичних робіт з техніки безпеки ВСП «Шахтоуправління Першотравенське» (ш. «Ювілейна») ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

САЙКІНА Сергія Михайловича – голову дільничного комітету, прохідника ВСП «Шахтоуправління ім. Героїв космосу» (ш. «Благодатна») ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

СЕНЬКОВА Ігоря Олеговича – голову дільничного комітету шахти, заступника начальника дільниці підготовчих робіт №4 ВСП «Шахтоуправління Павлоградське»  (ш. «Тернівська») ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

СОЛДАТКІНА Олександра Вікторовича – члена профкому  шахти, гірника очисного забою ВСП «Шахтоуправління Дніпровське»  (ш. ім. М.І. Сташкова) ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

СТАРОДУМОВА Сергія Серафимовича – члена профспілкового комітету шахти, електрослюсаря підземного дільниці підземного енергопостачання та ремонту електрообладнання ВСП «Шахтоуправління Тернівське»  (ш. «Західно-Донбаська») ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

ТРИГУБЕНКА Сергія Олександровича – члена профспілкового комітету шахти, гірничого майстра ВСП «Шахтоуправління Павлоградське»  (ш. «Павлоградська») ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

УСАТЕНКУ Антону Івановичу – члена профкому шахти, машініста електровозу підземний ВСП «Шахтоуправління Тернівське» (ш. «Самарська») ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

УСЯКУ Наталію Олександрівну – голову цехового комітету, оператора диспечерського руху колони дорожньо-будівельної техніки філії «Павлоградська Автобаза» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

ШАБАЛІНА Романа Сергійовича – голову дільничного комітету, заступника механіка дільниці конвеєрного транспорту  ВСП «Шахтоуправління Павлоградське»  (ш. «Павлоградська») ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

ЩЕРБІНІНА Юрія Івановича – голову дільничного комітету, електромеханіка служби СЦБ та зв’язку філії ВТП «Павлоградвантажтранс» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

ЮРАШЕВИЧ Аллу Володимирівну – профгрупорга котельного цеху, розподілювача робіт котельного цеху ш. «Степова» філії «Павлоградське енергопідприємство» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

ПОЧЕСНОЮ ГРАМОТОЮ ЦК ППВП України:

БАБАНОВА Сергія Олександровича – голову дільничного комітету, заступника механіка підземної  ВСП «Шахтоуправління Павлоградське»  (ш. «Павлоградська») ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

БЄЛЯЕВА Андрія Миколайовича – члена профкому, машініста гірничих виїмкових машин дільниці з ремонту забійного обладнання ВСП «Шахтоуправління Першотравенське» (ш. «Степова») ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

БІДЕНКО Ларису Віталіївну – заступника головного бухгалтера Дніпропетровської територіальної організації Профспілки працівників вугільної промисловості (у зв’язку з Ювілєем);

БРАГІНЕЦЬ Тетяну Миколаївну – профгрупорга котельного цеху, машиніста (кочегара) котельні ш. «Західно-Донбаська» філії «Павлоградське енергопідприємство» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

БУЛГАКОВА Дмитра Олеговича – члена профкому  шахти, майстра гірничого (підземного) дільниці конвеєрного транспорту ВСП «Шахтоуправління Першотравенське» (ш. «Ювілейна») ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

БУЛОВА Юрія Романовича – члена профкому шахти, машиніста гірни-чих виїмкових машин дільниці підготовчих робіт 5 ВСП «Шахтоуправління Дніпровське» (ш. «Дніпровська») ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

ВАЛЬКА Володимира Васильовича – голову цехового комітету, слюсаря Центральної ремонтної майстерні  філії «Павлоградська Автобаза» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

ГІМАЄВА Андрія Рамільйовича – члена профкому шахти, прохідника підземного ВСП «Шахтоуправління Тернівське» (ш. «Самарська») ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

ГОРДІЧЕНКА Віктора Івановича – голову дільничного комітету, електрослюсаря підземного дільниці підземного енергопостачання і автоматизації  ВСП «Шахтоуправління Павлоградське»  (ш. «Тернівська») ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

ГУДІМА Антона Миколайовича – члена профспілкового комітету шахти, прохідника дільниці підготовчих робіт №3 ВСП «Шахтоуправління Тернівське»  (ш. «Західно-Донбаська») ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

ГУМЕНЮКА Віктора Володимировича – члена профкому, майстра поверхні дільниці теплотехніки, водопостачання та водовідведення ВСП «Шахтоуправління Першотравенське» (ш. «Степова») ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

ДЕРЖИРУКУ Тетяну Вікторівну – голову дільничного комітету, начальника відділу праці та заробітної плати ВСП «Шахтоуправління Павлоградське»  (ш. «Павлоградська») ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

ДІЛЬОВА Євгена Леонідовича – члена профкому шахти, диспетчера гірничого виробничої служби ВСП «Шахтоуправління Дніпровське» (ш. «Дніпровська») ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

ЗАРУБУ Андрія Степановича – члена профкому  шахти, майстра гірничого (підземного) дільниці вентиляції та техніки безпеки  ВСП «Шахтоуправління Першотравенське» (ш. «Ювілейна») ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

ЗВЕГІНЦЕВА Едуарда Дмитровича – члена профкому, заступника начальника дільниці вентиляції і техніки безпеки ВСП «Шахтоуправління Павлоградське»  (ш. «Тернівська») ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

КОЛІСНИКА Володимира Петровича – голову дільничного комітету, механіка дільниці технологічного комплексу поверхні ВСП «Шахтоуправління ім. Героїв космосу» (ш. ім. Героїв космосу) ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

КОМОВА Олександра Івановича – члена цехового комітету, тракториста колони дорожньо-будівельної техніки  філії «Павлоградська Автобаза» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

КОСТЕНКА Олександра Олексійовича – члена цехового комітету, машиніста бульдозера колони дорожньо-будівельної техніки філії «Павлоградська Автобаза» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

КРЕМЕНУ Олену Мифодіївну – голову дільничного комітету, машиніста козлового крану ВСП «Шахтоуправління ім. Героїв космосу» (ш. «Благодатна») ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

ЛИСЕНКА Євгена Геннадійовича – голову дільничного комітету, гірника очисного забою гірничомонтажної дільниці ш. ім. Героїв космосу філії «Павлоградське управління по монтажу, демонтажу та ремонту гірничошахтного обладнання» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

ЛОКТЄВА В’ячеслава Віталійовича – голову цехового комітету, водія Першотравенської колони колони філії «Павлоградська Автобаза» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

ЛЯХІМЕЦЬ Сергія Вікторовича – члена профкому  шахти, прохідника «Шахтоуправління Дніпровське»  (ш. ім. М.І. Сташкова) ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

МАХОНІНА Артема Юрійовича – голову дільничного комітету шахти, гірника підземного підземного ВСП «Шахтоуправління Тернівське» (ш. «Самарська») ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

НАТАЛЬЧЕНКА Олександра Вікторовича – профгрупорга, підземного електрослюсаря  дільниці ШТ-1  «Шахтоуправління Дніпровське»  (ш. ім. М.І. Сташкова) ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

ПАРУБЕЦЬ Андрія Володимировича – члена профкому  шахти, гірника очисного забою дільниці по видобутку вугілля ВСП «Шахтоуправління Першотравенське» (ш. «Ювілейна») ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

ПЕТЛЮ Євгенія Борисовича – заступника голови дільничного комітету, помічника начальника дільниці шахтного транспорту ВСП «Шахтоуправління ім. Героїв космосу» (ш. ім. Героїв космосу) ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

ПОПОВА Валентина Анатолійовича – члена профкому шахти, прохідника ВСП «Шахтоуправління ім. Героїв космосу» (ш. «Благодатна») ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

ПОРКУЯНА Віталія Петровича – члена профкому, заступника начальника ВСП «Шахтоуправління Тернівське» (ш. «Самарська») ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

ПРОКУДУ Ольгу Леонідівну – члена профкому, провідного фахівця філії ВТП «Павлоградвантажтранс» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

РОСЛЯКОВА Євгена Юрійовича – члена профспілкового комітету шахти, гірника з ремонту гірничих виробок дільниці конвеєрного транспорту №1 ВСП «Шахтоуправління Тернівське»  (ш. «Західно-Донбаська») ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

САВЕНКОВУ Тетяну Валентинівну – члена профкому,  начальника відділу з управління персоналом філії «Павлоградське управління з матеріально-технічного забезпечення» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

САЛІЯ Костянтина Анатолійовича – члена профкому, заступника керівника дільниці підготовчих робіт ВСП «Шахтоуправління Першотравенське» (ш. «Степова») ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

СІДАША Михайла Миколайовича – члена профкому, машиніста тепловозу по станції «Степова» філії ВТП «Павлоградвантажтранс» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

СТРЮКОВУ Марину Василівну – секретаря-діловода, асистента при керівництві Дніпропетровської територіальної організації Профспілки працівників вугільної промисловості (у зв’язку з Ювілєем);

ТИМОФЄЄВА Сергія Анатолійовича – члена профкому, провідного інженера   «Шахтоуправління Дніпровське»  (ш. ім. М.І. Сташкова) ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

ФІЛІМОНОВА Олександра Сергійовича – члена профспілкового комітету шахти, електрослюсаря підземного дільниці стаціонарного обладнання ВСП «Шахтоуправління Тернівське»  (ш. «Західно-Донбаська») ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

ХАРІНА Сергія Леонідовича – члена профспілкового комітету шахти, стовбурового підземного дільниці шахтного транспорту ВСП «Шахтоуправління Тернівське»  (ш. «Західно-Донбаська») ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

ЦИМБАЛА Олександра Петровича – члена профкому, помічника керівника-дільниці конвеєрного транспорту ВСП «Шахтоуправління Першотравенське» (ш. «Степова») ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

ШЛЕГУ Дмитра Віталійовича – члена профкому шахти, гірника підземного дільниці шахтного транспорту ВСП «Шахтоуправління Дніпровське» (ш. «Дніпровська») ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»;

ЩЕТИНУ Івана Васильовича – члена профкому  шахти, прохідника ВСП «Шахтоуправління Першотравенське» (ш. «Ювілейна») ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля».